Największa giełda

Wykresy i kursy kryptowalut

Wykresy i kursy najpopularniejszych kryptowalut uszeregowane wg kapitalizacji. Kryptowaluty notowania online.

  • Market Cap: $2,556.45 B
  • Obrót 24h $100.90 B
  • Dominacja BTC:51.45%

Największe wzrosty kryptowalut w 24H

NazwaCenaZmiana24H

Największe spadki kryptowalut w 24H

NazwaCenaZmiana24H

Kalkulator kryptowalut

Ilość
Bazowa waluta
Konwertuj na

0 Bitcoin (BTC)
=
0 USD

Zmienność cen kryptowalut

Kryptowaluty należą do nowych rynków i ich wykresy są mocno zmienne, w ciągu jednego dnia kurs kryptowaluty może wzrosnąć lub spaść o kilkadziesiąt procent, a w przypadku walut o mniejszej płynności nawet o kilkaset bądź więcej procent. W zależności od wybranej giełdy kryptowalut ceny walut mogą się znacznie różnić. Najpopularniejszą i największą obecnie giełdą jest Binance.

Cena kryptowaluty zależy od wielu czynników, zarówno fundamentalnych wynikających z podstaw działania samej kryptowaluty, zaangażowania zespołu tworzącego projekt, od podejmowanych wysiłków marketingowych, ale równie ważne są też czynniki związane z ogólnym sentymentem panującym na rynku kryptowalut.

Zmienność cen dziesięciu największych kryptowalut możecie kontrolować w comiesięcznym rankingu publikowanym na łamach tego portalu. Z niego dowiecie się jak kształtuje się cena kryptowaluty w stosunku do ubiegłego miesiąca, czy kryptowaluta spadła czy wzrosła w rankingu oraz jak wygląda ogólna kapitalizacja rynku kryptowalut.

Zachęcamy również do przeanalizowania opisów kryptowalut dostępnych na naszej stronie. Dowiecie się z nich kiedy dana kryptowaluta została stworzona, jaki jest jej zakres i podstawy techniczne działania i kto należy do zespołu tworzącego projekt.

Popularne kryptowaluty

Dodaj komentarz