Największa giełda

Recenzja portfela Trust Wallet

Trust Wallet to oficjalny zdecentralizowany portfel giełdy Binance, zobacz opinie, czym się charakteryzuje i jak działa!

Stworzony w 2017 roku Trust Wallet, oferuje użytkownikom dostęp do szerokiego wachlarza funkcji pozwalających operować na wielu blockchainach, zasobach cyfrowych i DApps.

Trust Wallet należy do najczęściej używanych portfeli kryptowalutowych i jako część ekosystemu Binance stanowi często idealny wybór dla użytkowników giełdy. Szczególnie, że giełda oraz portfel są mocno zintegrowane i oferują łatwy dostęp do wielu funkcji bez konieczności wprowadzania adresu portfela oraz często bez dodatkowych opłat.

Co oferuje Trust Wallet?

  • Zakup Bitcoina w mniej niż pięć minut
  • Możliwość stakingu bezpośrednio w portfelu
  • Przeglądanie tokenów NFT
  • Wymianę kryptowalut bez opuszczania aplikacji
  • Możliwość śledzenia wykresów i cen w aplikacji
  • Bezpieczne rozwiązania chroniące przed hakerami i oszustami
  • Możliwość handlowania kryptowalutami bez weryfikacji

Czym jest Trust Wallet?

Portfel został uruchomiony w 2017 roku przez Viktora Radchenko zdobywając bardzo szybko rzeszę użytkowników. W 2018 roku Trust Wallet został kupiony przez Binance i stał się częścią ekosystemu giełdy.

Trust Wallet działa jako aplikacja na urządzenia mobilne oraz jako rozszerzenie do przeglądarek. Za jego pomocą użytkownicy uzyskują dostęp do ponad 20 tys. tokenów opartych na Ethereum i zgodnych z EVM, 63 blockchainów i ponad miliona aktywów kryptowalutowych, w tym Bitcoina (BTC), Ethereum (ETH), BNB, BUSD i Tethera (USDT).

NFT i przeglądarka DAap

Ponadto Trust Wallet umożliwia przechowywanie tokenów niewymienialnych (NFT) stworzonych na bazie Ethereum oraz BNB Smart Chain. Za pomocą portfela można także korzystać z wbudowanej przeglądarki DApp, w której znaleźć można aplikacje z OpenSea, PancakeSwap, 1inch czy Uniswap.

Staking

Trust Wallet umożliwia staking wielu aktywów tym BNB, ATOM i innych bezpośrednio w aplikacji. Dzięki temu można zarabiać pasywny dochód z przechowywanych kryptowalut.

trust wallet staking

Swap

Użytkownicy portfela mogą korzystać z opcji łatwego przełączania się pomiędzy tokenami. Usługi te są realizowane przez Binance DEX i 1inch i umożliwiają płynny handel aktywami między sieciami. Usługi swap nie są objęte dodatkowymi kosztami.

swap trust wallet

Kupno kryptowalut

Za pomocą Trust Wallet można kupować kryptowaluty za waluty fiat, korzystając z sześciu dostawców on-ramp. Usługa obejmuje zakup ponad 40 kryptowalut bezpośrednio w aplikacji za pomocą karty kredytowej lub debetowej, Apple Pay, Google Pay lub przelewem bankowym. 

Handluj bez weryfikacji

Założenie portfela Trust Wallet nie wiąże się z koniecznością weryfikowania tożsamości. Wystarczy założyć bezpłatne konto, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji Trust Wallet, w tym zakupu i zamiany kryptowalut.

Token natywny Trust Wallet Token (TWT)

Portfel Trust Wallet posiada swój natywny token zarządzania Trust Wallet Token (TWT), który pozwala użytkownikom uczestniczyć w podejmowaniu decyzji dotyczących portfela. Osoby posiadające token TWT mogą głosować i proponować nowe funkcje dla aplikacji, aktualizacje i inne ważne zmiany. Mogą również otrzymywać zniżki na usługi DEX i zakupy kryptowalut.

Token został zbudowany na BNB Smart Chain oraz jako token BEP-2 na BNB Beacon Chain i posiada maksymalną podaż 1 000 000 000.

Portfel Trust Wallet można pobrać z oficjalnej strony trustwallet.com

2 komentarze do “Recenzja portfela Trust Wallet”

Dodaj komentarz