Giełda kryptowalut z dźwignią

Recenzja portfela mobilnego Crypto.com

crypto.com portfel mobilny

Portfel mobilny Crypto.com dostępny jest w formie aplikacji na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android. Portfel umożliwia użytkownikom wysyłanie i odbieranie kryptowalut mając całkowitą kontrolę nad kluczami prywatnymi.

Portfel Crypto.com wyróżniają następujące cechy:

  • Pełna kontrola nad kryptowalutami i kluczami prywatnymi. Do aplikacji można z łatwością transferować każdy zdecentralizowany portfel kryptowalut posiadający 12/18/24 frazę odzyskiwania (seed)
  • Klucze prywatne są bezpiecznie przechowywane na urządzeniu użytkownika i chronione za pomocą hasła, funkcji biometrycznych oraz FA
  • Możliwość skorzystania z wielu usług oferowanych przez Crypto.com z poziomu aplikacji mobilnej

Aplikacja Crypto.com to nie tylko portfel kryptowalut ale szereg innych usług pozwalających w intuicyjny sposób kupować i sprzedawać kryptowaluty a także śledzić na bieżąco notowania najważniejszych cyfrowych walut.aplikacja crypto.com

Aplikacja umożliwia kupowanie i sprzedawanie ponad 70 kryptowalut, między innymi: Crypto.com Chain (CRO), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Binance Coin (BNB), Litecoin (LTC) oraz 7 walut fiat. Wpłat na konto można dokonywać za pomocą karty kredytowej lub debetowej.

W aplikacji można przesyłać środki do innych użytkowników, natychmiastowo i bez żadnych opłat. Ponadto Crypto.com App pozwala śledzić kursy ponad 200 kryptowalut, także na wykresach w stosunku do USD i BTC.

Dużym plusem aplikacji jest łatwość korzystania, która wymaga jednak znajomości języka angielskiego (lub hiszpańskiego, włoskiego, koreańskiego, francuskiego) ponieważ aplikacja nie jest na razie dostępna po polsku.

Do aplikacji można za darmo zamówić kartę MCO Visa Card, która pozwala dokonywać płatności w każdym miejscu na świecie akceptującym kartę Visa. Można ją uzyskać w kilku dostępnych wersjach, począwszy od podstawowej plastikowej Blue Midnight dającej 1 % zwrotu za dokonane płatności, a skończywszy na metalowej wersji Obsydian, z której można czerpać nawet 8 % zwrotu. Warunkiem otrzymania karty Obsydian jest kupienie i trzymanie przez 6 miesięcy 1 000 000 tokenów CRO. Oprócz zwrotów za płatności, karty oferują znacznie więcej przywilejów, szczególnie dla użytkowników którzy trzymają na koncie wymaganą ilość tokenów CRO. Walutą podstawową karty na terenie UE jest EUR bądź GBP.

* CRO czyli Crypto.com Coin jest tokenem natywnym na platformie Crypto.com

Do aplikacji został zaprojektowany specjalny program nagród, w którym za skorzystanie z linku polecającego i podanie kodu 22fhyazfhk osoba polecająca oraz nowy użytkownik otrzymują bonus warty 50 $. Żeby odblokować bonus trzeba posiadać na koncie co najmniej 1000 tokenów CRO oraz zarezerwować jedną z metalowych kart MCO Visa Card. Po utworzeniu konta nowy użytkownik musi przejść procedurę KYC i zweryfikować swoją tożsamość w kilku łatwych krokach na swoim urządzeniu mobilnym.

Dodaj komentarz