Największa giełda

Coinbase i Fundacja Stellar rozdadzą 1 mld XLM

coinbase mld stellar

Giełda Coinbase wraz ze Stellar Development Foundation (SDF) rozdadzą 1 mld XLM użytkownikom, którzy będą uczyć się czym jest i do czego służy kryptowaluta Stellar. Jest to część nowej akcji pt.: Coinbase Earn, mającej na celu edukację użytkowników giełdy.

Użytkownicy, którzy będą mieć szansę wziąć udział w akcji otrzymają zaproszenie za pośrednictwem wiadomości email. Kurs przygotowany przez Coinbase będzie polegał na oglądaniu samouczków i rozwiązywaniu quizów o Stellar. Za to zadanie użytkownik może zarobić 10 $ i dodatkowo 40 $ za zaproszenie czterech znajomych do wzięcia udziału w akcji.

Materiały edukacyjne na stronie Coinbase są dostępne dla wszystkich za darmo. W akcji mogą wziąć udział tylko zarejestrowani użytkownicy giełdy Coinbase.

Fundacja Stellar przeznaczyła na ten cel 1 mld XLM, co jest obecnie równowartością ponad 100 mln $. Niewątpliwie cała akcja może zaowocować wzrostem popularności zarówno dla projektu Stellar jak też samej giełdy Coinbase. Akcje promocyjne Stellara zawsze sa organizowane z dużym rozmachem, ostatnim razem portfel Blockchain i Fundacja Stellar rozdały ponad 120 mln $ w największym airdropie w historii krypto.

Stellar i portfel Blockchain rozdają 125 mln $ w największym airdropie w historii kryptowalut

Dodaj komentarz