Największa giełda

Stellar i portfel Blockchain rozdają 125 mln $ w największym airdropie w historii kryptowalut

stellar portfel blochchain

Stellar Development Foundation i portfel kryptowalutowy Blockchain, ogłosiły że z okazji dodania tokenów XLM do portfela, zostanie rozdanych 500 mln XLM, co daje równowartość ok. 125 mln $. Będzie to jak do tej pory największy airdrop w historii kryptowalut.

Portfel internetowy Blockchain jest jednym z największych i najpopularniejszych portfeli kryptowalutowych. Stellar będzie czwartą kryptowalutą wspieraną przez Blockchain, dołączy do Ethereum, Bitcoina i Bitcoin Cash. Tokeny XLM zostaną rozdane posiadaczom portfela Blockchain, każdy z nich może otrzymać XLM o wartości 20 $. Żeby brać udział w airdropie należy wpisać swój adres email na stronie Blockchain.com.

Airdrop zorganizowany przez Stellar i Blockchain ma za zadanie rozpowszechnić zarówno tokeny XLM, jak i przyciągnąć nowych użytkowników portfela. Akcja została zakrojona na olbrzymią skalę, 125 mln $ na promocję to kwota z jaką nie może konkurować żaden airdrop zorganizowany do tej pory. Więcej o blockchainie Stellar i tokenach lumen przeczytacie w opisie kryptowaluty.

Wykres kursu Stellar (XLM)

1 komentarz do “Stellar i portfel Blockchain rozdają 125 mln $ w największym airdropie w historii kryptowalut”

  1. Pingback: Coinbase i Fundacja Stellar rozdadzą 1 mld XLM – Kryptowaluty

Dodaj komentarz