Największa giełda

Trust Wallet uruchamia rozszerzenie przeglądarki, integruje się z Binance Pay i Coinbase Pay

W ostatnich dniach rozwój Trust Wallet nabrał rozpędu po uruchomieniu rozszerzania do przeglądarki i integracji z Binance Pay i Coinbase Pay.

Uruchomione rozszerzenie jest dostępne w przeglądarkach Google Chrome, Brave, Opera, Edge i nie tylko. Za jego pomocą użytkownicy mogą przechowywać, wysyłać i odbierać kryptowaluty we wszystkich łańcuchach EVM i Solana.

* EVM to maszyna wirtualna Ethereum

Wprowadzona funkcja automatycznego wykrywania sieci pozwala użytkownikom na bezproblemową obsługę dApps bez konieczności ręcznego dodawania sieci. Ponadto rozszerzenie obejmuje także obsługę wielu portfeli, tokeny NFT, dostawców fiat na rampie i integracje blockchain inne niż EVM, a także obsługę portfela sprzętowego.

Rozszerzenie Trust Wallet Browser to Twój bezpieczny portfel kryptograficzny i brama do tysięcy dApps w Web3. Wymieniaj tokeny, graj w gry, zdobywaj nagrody i nie tylko – można przeczytać na stronie Trust Wallet.

Integracja z Binance Pay i Coinbase Pay

Drugą ważną funkcją wprowadzoną w ostatnich dniach przez Trust Wallet, jest integracja z Binance Pay. Dzięki temu użytkownicy w łatwy sposób mogą przenosić swoje aktywa krypto z Portfela Finansowania na giełdzie Binance do aplikacji Trust Wallet. Wszystko to odbywa się  bez opłat za wypłatę środków oraz bez konieczności skanowania/wprowadzania adresu portfela. Obecnie funkcja jest obsługiwana na Androidzie, a wkrótce będzie dostępna na iOS.

Taka sama integracja zostanie wkrótce wprowadzona do Coinbase Pay. Product Manager w Coinbase Bipul Sinha, stwierdził że umożliwienie użytkownikom łatwych opcji finansowania portfela lub dappów, jest częścią misji Coinbase mającej na celu „budowaniu pomostu do Web3”.

CEO giełdy Binance wcześniej oficjalnie poparł Trust Wallet, podkreślając że „samoopieka jest podstawowym prawem człowieka”. Ten fakt dla nikogo nie jest niespodzianką ponieważ giełda Binance jest właścicielem założonego w 2018 roku Trust Wallet.

Na fali ostatnich zawirowań związanych z upadkiem giełdy FTX, wycena Trust Wallet Token (TWT) poszybowała w górę osiągając ponad 100 % wzrostu przez miniony tydzień.

Zyskały także bardzo mocno portfele sprzętowe, po tym jak ludzie w panice zaczeli wypłacać swoje kryptowaluty z giełd kryptowalut. Rekordy sprzedaży zaczęły być notowane przez Trezor czy Ledger.

gif-binance

Dodaj komentarz