Największa giełda

W aplikacji Crypto.com znajdziecie trzy nowe stablecoiny

Aplikacja Crypto.com wzbogaciła się o trzy kolejne stablecoiny: Binance USD (BUSD), HUSD (HUSD) oraz Gemini Dollar (GUSD).

Od dzisiaj w aplikacji mobilnej Crypto.com możecie korzystać ze stablecoinów: BUSD, GUSD oraz HUSD. Użytkownicy aplikacji Crypto.com mogą teraz kupować te aktywa za pomocą USD, EUR, GBP i ponad 20 innych walut fiducjarnych i wydawać je u ponad 60 milionów sprzedawców na całym świecie za pomocą karty Visa Crypto.com.

baner crypto.com

BUSD to regulowany stablecoin oparty 1:1 na dolarze amerykańskim USD, wydany przez Binance we współpracy z Paxos. Jest zatwierdzony i regulowany przez Departament Usług Finansowych Stanu Nowy Jork. Obsługiwany zarówno przez ERC-20, jak i BEP-2, jest cyfrową walutą fiducjarną, której celem jest połączenie stabilności dolara z technologią blockchain.

Gemini Trust Company (Gemini), regulowana przez Departament Usług Finansowych w Nowym Jorku, jest powiernikiem walut cyfrowych, umożliwiającym kupowanie, sprzedawanie i przechowywanie aktywów cyfrowych. GUSD jest tokenem ERC-20 i stablecoinem wspieranym 1: 1 przez USD. Posiada inteligentne kontrakty, które są kontrolowane przez firmę Trail of Bits Inc. zajmującą się bezpieczeństwem informacji. Ma ona na celu zlikwidowanie podziału między tradycyjnymi finansami a branżą kryptograficzną.

HUSD to token ERC-20 wydany przez Stable Universal i zabezpieczony dolarami amerykańskimi w stosunku 1: 1 przez amerykańską firmę powierniczą. HUSD został zaprojektowany z myślą o stabilności cen, podobnie jak wiele innych stablecoinów. Użytkownicy mogą również używać HUSD jako sposobu płacenia za towary i usługi.

Dodaj komentarz