Największa giełda

Binance.US umożliwia staking Ethereum już od 0,001 ETH

Amerykański oddział Binance umożliwił klientom stakowanie nawet małej ilości ETH z 6 % stopą zwrotu.

Oferta Binance jest tym bardziej korzystna, że ma bardzo mały próg wejścia. Zasadniczo żeby stakować Ethereum bezpośrednio w sieci, trzeba posiadać aż 32 ETH, jednak giełda Binance.US wychodząc na przeciw użytkownikom zmniejszyła ten limit do 0,001 ETH.

Chociaż istnieje wymóg 32 ETH do stake’owania bezpośrednio w sieci Ethereum, użytkownicy mogą stake’ować [ETH] na Binance.US z konkurencyjnie niskim minimum wynoszącym zaledwie 0,001 ETH – pisze Binance na blogu.

Na amerykańskiej platformie Binance staking działa dopiero od czerwca tego roku, a już udało się podwoić liczbę dostępnych tokenów, powiększając ją między innymi o ADA, DOT, BNB, BAND, MATIC oraz ETH.

Oferowana wysoka stopa zwrotu – 6% stanowi obecnie najkorzystniejszą ofertę na amerykańskim rynku. Ponadto dzięki przyjaznemu interfejsowi i innowacyjnej funkcjonalności pozwala użytkownikowi za pomocą zaledwie kilku kliknięć ustawić automatyczne ponowne stakownie.

Należy pamiętać, że nagrody za obstawiane ETH zostaną rozdzielone dopiero po przejściu Ethereum na Proof-of-Stake.

Zerowe opłaty dla pary ETH/BUSD na Binance

Końcem sierpnia giełda Binance wprowadziła zerowe opłaty przy handlu parą ETH/BUSD. Według giełdy właśnie teraz, tuż przed zbliżającym się Merge, jest najlepszy czas aby zapewnić użytkownikom łatwiejszy dostęp do ETH. Ponadto jest to też kolejny krok w dążeniu giełdy do oferowania usług z niskim opłatami, a także ma zapewnić użytkownikom czerpanie korzyści z lepszej płynności.

Od dłuższego czasu na Binance obowiązuje również promocja bezprowizyjnego handlu Bitcoinem w parach ze stablecoinami i walutami fiat. Wprowadzona w lipcu promocja została bardzo dobrze przyjęta przez kryptowalutową społeczność i wobec tego giełda zdecydowała się na jej przedłużenie.

Binance jest globalną giełdą kryptowalut posiadającą miliony członków na całym świecie. Dowiedz się więcej o tej platformie tutaj.

Dodaj komentarz