Największa giełda

Nowe IEO na Binance Launchpad: Perlin (PERL)

perlin binance launchpad

Giełda Binance ogłosiła kolejny projekt na platformie Binance Launchpad. Sprzedaż tokenów Perlin (PERL) rozpocznie się tradycyjnie od rejestracji sald BNB, która ruszy 9 sierpnia i potrwa przez 15 dni.

Sprzedaż odbędzie się w formacie loterii połączonej z airdropem tokenów PERL. Pula 3 874 500 tokenów PERL (ok. 300 000 $) zostanie podzielona i wysłana do wszystkich uczestników loterii, którzy nie otrzymali zwycięskiego biletu.

Użytkownicy będą mogli odebrać maksymalnie 10 losów na loterię w oparciu o swoje średnie dzienne salda BNB w okresie 15 dni poprzedzających losowanie loterii.

Perlin to startup z Singapuru, który opracowuje rozproszoną księgę Wavelet, opartą na nowym i pionierskim mechanizmie konsensusowym ‘leaderless proof of stake’, opracowanym w celu łatwego wdrażania zdecentralizowanych aplikacji. Wavelet dąży do stworzenia najszybszego publicznego blockchaina, przetwarzając ponad 3140 transakcji płatniczych na sekundę i finalizując transakcje w ciągu 1-4 sekund w milionach węzłów.

Perlin zawarł duże partnerstwa z różnymi organizacjami, w tym z rządem Singapuru, który zapewnił Perlinowi wsparcie finansowe, sieciowe i strategiczne oraz usługi dla różnych organizacji finansowych za pośrednictwem Enterprise Singapore, agencji rządowej wspierającej rozwój przedsiębiorstw. Perlin niedawno pozyskał inwestycje między innymi z Kakao Investments, Arrington XRP Capital, FBG Capital i Bitmain. Więcej o projekcie oraz sprzedaży tokenów na Binance Launchpad możecie przeczytać na stronie z opisem IEO.

Dodaj komentarz