Największa giełda

Kolejny projekt na platformie Binance Launchpad: Matic Network

binance matic

Binance Launchpad ogłosił wsparcie dla kolejnego, czwartego w tym roku projektu: Matic Network (MATIC). Jest to platforma do skalowalnych i natychmiastowych transakcji blockchain. Sprzedaż tokenów Matic Network zostanie przeprowadzona w nowym formacie loterii, który ma zapewnić większą uczciwość i przejrzystość. Sprzedaż tokenów rozpocznie się 24 kwietnia 2019 r. o godzinie 10:00 czasu polskiego.

Matic Network ma być de facto platformą, na której programiści będą wdrażać i uruchamiać zdecentralizowane aplikacje. Matic to rozwiązanie skalowania warstwy 2, które osiąga skalowalność dzięki wykorzystaniu łańcuchów bocznych do obliczeń, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo zasobów przy użyciu struktury Plasma i zdecentralizowanej sieci walidatorów Proof-of-Stake (PoS).

Szczegóły projektu Matic Network oraz sprzedaży tokenów MATIC znajdziecie poniżej:

matic network

W raporcie przygotowanym przez Binance Research możecie zagłębić się w szczegóły projektu Matic Network.

Sprzedaż tokenów MATIC będzie czwartą tego typu akcją organizowaną przez platformę Binance Launchpad w 2019 r. Poprzednie trzy dotyczące sprzedaży tokenów: Fetch.AI, BitTorrent i Celer Network cieszyły się ogromną popularnością wśród inwestorów. Tym razem jednak formuła sprzedaży tokenów będzie wyglądała zupełnie inaczej. Do udziału w akcji mogą przystąpić tylko osoby posiadające na swoim koncie odpowiednią ilość BNB. To jednak nie gwarantuje nabycia tokenów ponieważ szczęśliwi nabywcy muszą zostać wylosowani w loterii.

1 komentarz do “Kolejny projekt na platformie Binance Launchpad: Matic Network”

  1. Pingback: IEO – nowy model finansowania oferowany przez giełdy kryptowalut bije rekordy popularności – Kryptowaluty

Dodaj komentarz