Największa giełda

Polygon został wybrany przez Mastercard do tworzenia programu dla artystów

Młodzi artyści będą mieli możliwość skorzystania z programu Mastercard Artist Accelerator, tworzonego we współpracy z siecią Polygon.

Polygon został wybrany przez Mastercard z pośród rzeszy innych sieci, aby pomóc początkującym twórcom wykorzystać moc technologii Web3 i blockchain. Program Mastercard Artist Accelerator, który ma się rozpocząć wiosną 2023 roku, będzie przygotowywał pięciu wschodzących artystów — takich jak muzycy, DJ-e, producenci – do tworzenia własnych utworów w cyfrowej gospodarce. Ten unikalny program nauczy artystów podstaw budowania własnej marki poprzez tworzenie tokenów NFT, reprezentację w światach wirtualnych oraz gromadzenie zaangażowanej społeczności.

Do udziału w programie, Mastercard zaprasza również fanów, którzy również będą mogli korzystać z dostępnej wiedzy i uczyć się wraz z artystami. Cały program zostanie zwieńczony pokazem na żywo zaplanowanym jeszcze w tym roku.

„Muzyka to uniwersalna pasja, która nas inspiruje, porusza i łączy; początkującym artystom może się jednak wydawać niemożliwe wejście do tego świata. Dzięki Mastercard Artist Accelerator zwiększamy dostęp i połączenia dzięki najnowocześniejszej technologii Web3” — powiedział Raja Rajamannar, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w Mastercard. „Naszą wizją jest połączenie pasji i celu, zwracanie uwagi na niesamowitych wschodzących artystów i tworzenie interaktywnej społeczności, która pozwala uczestnikom uczyć się, eksperymentować i wspólnie się rozwijać”.

Rozwój Polygon nabiera rozpędu

Sieć Polygon należy do najbardziej ekologicznych istniejących łańcuchów bloków, na której bazie stworzonych zostało dziesiątki tysięcy zdecentralizowanych aplikacji obsługiwanych przez pakiet rozwiązań Polygon, w tym platformy muzyczne RoyalStemsDAO i Bolera

MATIC kryptowaluta natywna Polygon, należy od dłuższego czasu do dziesięciu największych pod względem kapitalizacji kryptowalut. Jej cena wynosi obecnie ok. 0,86 dolara i w ciągu ostatniej doby wzrosła o 7,6 %.

Dodaj komentarz