Największa giełda

FAME – kolejny udany debiut tokena ze stajni Tenset

29 kwietnia na giełdę OKX wszedł token FAME i odniósł wielki sukces, token można było odsprzedać ponad 100 razy drożej niż dostępny był w przedsprzedaży.

Na początku tego tygodnia na platformie Tenset odbyła się przedsprzedaż tokena FAME MMA, cena z debiutu wynosiła 0,01 USD, obecnie cena tokena na giełdzie OKX wynosi 0,48 USDT.

Już 15 kwietnia opisywaliśm Token FAME, który został stworzony przez polską federację MMA i w zamierzeniu ma się stać głównym medium do dokonywania płatności w całym ekosystemie. Już niedługo opłaty za subskrypcje Pay-per-View mają być dokonywane za pośrednictwem tokena, podobnie usługi sponsorskie, marketingowe oraz wynagrodzenia dla zawodników.

Przedprzedaż tokena FAME odbyła się 25 kwietnia na platformie Tenset. Cena tokena FAME wynosiła 0,01 USD, a w sprzedaży uczestniczyło łącznie 9 116 subskrybentów TGLP. W sumie sprzedano 91% tokenów przeznaczonych do przedsprzedaży, co oznacza, że ​​pozostałe 8% czyli 90 805 211 tokenów FAME zostanie teraz spalonych.

Aby móc uzyskać subskrypcję na platformie Tenset trzeba kupić i zamrozić na okres jednego roku określoną liczbę tokenów 10SET. Posiadanie subskrypcji daje możliwość uczestniczenia w przedsprzedaży wielu projektów, takich jak FAME, z których często można uzyskać bardzo wysokie zwroty.

Token FAME wczoraj został notowany na giełdzie kryptowalut OKX zaczynając od ceny wynoszącej 0,01 USDT i osiągając cenę maksymalną 2 USDT. Wolumen obrotu za ostatnie 24 wyniósł ponad 146 milionów dolarów.

OKX jest dużą giełdą kryptowalut osiągającą dzienny wolumen na poziomie 2,5 miliarda dolarów.

Dodaj komentarz