Największa giełda

Token FAME MMA już niedługo na platformie Tenset

Polska federacja FAME MMA zdecydowała się stworzyć swój token, którego sprzedaż będzie miała miejsce już 25 kwietnia na platformie Tenset.

Zbudowany na blockchainie BSC, token FAME, ma się stać narzędziem obsługującym cały ekosystem FAME MMA, wraz ze wszystkimi usługami i transakcjami przepływającymi przez cały system. Do najważniejszych przypadków użycia zaliczać się będą: opłaty za Pay-Per-View, gry, usługi marketingowe i sponsorskie, wynagrodzenia zawodników, NFT czy obstawianie.

Na dzień dzisiejszy usługę Pay-Per View uprawniającą do oglądania gali FAME MMA, można wykupić za pośrednictwem karty kredytowej, Blika czy przelewu, ale w przyszłości ma być to możliwe jedynie za pośrednictwem tokena FAME. Obecnie zespół FAME MMA pracuje nad stworzeniem połączeń z tokenem FAME i być może już na zbliżającej się 14 gali będzie możliwość dokonywania płatności za pomocą tokena FAME.

Sprzedaż tylko dla subskrybentów

Za 10 dni na platformie Tenset będzie miała miejsce przedsprzedaż tokenów FAME, cena 1 tokena FAME w przedsprzedaży wyniesie 0,01 dolara. Aby móc uczestniczyć w tym wydarzeniu trzeba być subskrybentem Tenset Gem Launch Platform (TGLP), co oznacza kupienie i zamrożenie na rok odpowiedniej liczby tokenów natywnych Tenset – 10SET.

Kolejna możliwość uzyskania subskrypcji TGLP będzie miała miejsce 20 kwietnia, dostępnych będzie wtedy 250 miejsc. Każdy użytkownik chcący uzyskać subskrypcję będzie musiał zablokować 4750 tokenów 10SET na okres 1 roku.

Zamrożenie tokenów 10SET wiąże się z pewnym ryzykiem odniesienia straty w przyszłości, należy jednak wziąć pod uwagę zwroty jakie uzyskują subskrybenci z projektów uruchomionych na platformie. Ostatnio sprzedany token DOME pozwolił osiągnąć zysk aż 5000 %.

Zaledwie kilka dni temu została ogłoszona współpraca jaką zawarły Metahero i FAME MMA, ma ona doprowadzić do tworzenia tokenów NTF z wykorzystaniem technologii skanowania rozwijanej przez Metahero. Stworzone w ten sposób tokeny NFT mają być następnie dostępne na platformie tworzonej przez Tenset.

Dodaj komentarz