Największa giełda

Ankr nawiązuje współpracę z Microsoft i Tencent

Projekt Ankr wszedł w partnerstwo z Microsoftem i chińską firmą Tencent, aby rozwijać usługi blockchain dla tych firm.

Projekt Ankr podpisał dwa partnerstwa z gigantami nowoczesnych technologii: Microsoft i Tencent. Oczywiście cena tokena po tych rewelacjach wystrzeliła, rosnąc z 3 centów na prawie 6 centów.

Microsoft ogłosił nawiązanie współpracy z Ankr, która pomoże firmie wprowadzić innowacyjną usługę hostingu węzłów w Microsoft Azure Marketplace. Zdecentralizowana technologia Ankr zostanie także zintegrowana z rozwiązaniami chmurowymi Microsoftu, tworząc kolejny wymiar Web3.

Niedługo po ogłoszeniu Microsoft, także firma Tencent poinformowała o podpisaniu protokołu ustaleń (MoU) z Ankr, który zakłada opracowanie pełnego zestawu usług blockchain API.

Partnerstwo, choć jest niesamowitym kamieniem milowym dla Ankr, jest również kluczowym wskaźnikiem tego, jak daleko zaszła zdecentralizowana sieć w integracji z kluczowymi graczami w każdej warstwie systemów sieciowych. Efektem końcowym będzie era niezwykle płodnego tworzenia aplikacji opartych na blockchain z nowych projektów Web3, jak również dużych przedsiębiorstw wchodzących w przestrzeń – powiedział Chandler Song, współzałożyciel i dyrektor generalny Ankr.

Microsoft bada możliwości Web3

Usługa Ankr oferowana firmie Microsoft ma polegać na wdrażaniu węzłów korporacyjnych cechujących się niskim opóźnieniem. Za jej pomocą programiści będą mogli skrócić czas przeznaczony na skalowanie aplikacji. Usługa będzie przekazywać transakcje, wdrażać inteligentne kontrakty i dodatkowo pozwoli na odczytywanie lub zapisywanie danych blockchain.

Jak powiedział Rashmi Misra, dyrektor generalny Microsoft ds. sztucznej inteligencji i nowych technologii: „Wielu programistów i organizacji bada, w jaki sposób Web3 może pomóc w rozwiązywaniu rzeczywistych wyzwań biznesowych, a nasze partnerstwo z firmą Ankr umożliwi im dostęp do danych blockchain w niezawodny, skalowalny sposób. i bezpieczny sposób.”

Dodaj komentarz