Największa giełda

Crypto.com zostaje oficjalnym sponsorem Coppa Italia 2021

Pierwsza liga piłkarska współpracująca z platformą kryptowalut, Crypto.com i Lega Serie A wyda kolekcję NFT, aby upamiętnić historyczny finał.

Lega Serie A i Crypto.com ogłosiły dziś, że zawarły ważną umowę partnerską z okazji finału Coppa Italia 2021, w którym Atalanta zmierzy się z Juventusem 19 maja na stadionie Mapei w Reggio Emilia.

Lega Serie A jest dumna z tego, że jako pierwsza liga piłkarska podpisała umowę partnerską z giełdą kryptowalut i platformą NFT. Oczekuje się, że partnerstwo, które rozpoczyna się finałem Coppa Italia, będzie kontynuowane w przyszłości. Aby upamiętnić pierwsze spotkanie Atalanty i Juventusu na finale Coppa Italia, zostanie udostępniona specjalna kolekcja NFT, w tym oficjalne trofeum, najważniejsze wydarzenia z meczów i nie tylko.

Dzięki najszybciej rozwijającej się aplikacji kryptograficznej i ponad 10 milionom użytkowników na całym świecie, Crypto.com jest dumnym z tego, że jest pierwszym partnerem kryptowalutowym Lega Serie A. Obie organizacje wspólnie stworzą nowe doświadczenia dla fanów piłki nożnej we Włoszech i nie tylko, zaczynając od specjalnych przedmiotów kolekcjonerskich NFT dostępnych wyłącznie na Crypto.com/NFT. Lega Serie A staje się drugą organizacją sportową, która uruchomiła NFT z Crypto.com, dołączając do zespołu Aston Martin Cognizant Formula One Team, który uruchomił swoje pierwsze NFT, aby upamiętnić ich powrót do sportu po ponad 60 latach.

baner crypto.com

Dodaj komentarz