Największa giełda

Giełda Bybit wyrasta na lidera w branży

Bybit, jedna z trzech największych giełd kryptowalut, ogłasza osiągnięcie nowego kamienia milowego w swoim rozwoju: przekroczenie liczby 20 milionów zarejestrowanych użytkowników. Ten ważny punkt podkreśla pozycję Bybit w czołówce branży kryptowalut, i jest wspaniałym prezentem dla giełdy, która obchodzi piątą rocznicę działalności w grudniu.

Od samego początku Bybit oferuje innowacyjne rozwiązania handlowe, przyjazne dla użytkownika oraz obsługę klienta dostępną całodobowo w wielu językach. Przekroczenie progu 20 milionów zarejestrowanych użytkowników jest dowodem zaufania, jakie społeczność globalna pokłada w Bybit.

“Bybit potwierdził swoją pozycję jako bezpieczny i bardzo efektywny hub kryptowalutowy” – powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i dyrektor generalny. “Osiągnięcie liczby 20 milionów zarejestrowanych użytkowników to dla nas nie tylko liczba; to wyraz wiary i entuzjazmu społeczności, która wierzy w potencjał kryptowalut i ufa Bybit jako preferowanej platformie.”

Bybit najlepszy w handlu instrumentami pochodnymi

Zgodnie z danymi dostępnymi w serwisie Coinpaprika.com, giełda Bybit zajmuje pierwszą pozycję wśród platform oferujących handel instrumentami pochodnymi na kryptowaluty. Wolumen obrotu derywatywami na Bybit wynosi ponad 66,4 miliarda dolarów za ostatnie 24 godziny, podczas gdy na znajdującej się na drugiej pozycji giełdzie Binance przekracza 53,4 miliarda dolarów.

bybit rejestracja

Bybit przypisuje swój dynamiczny rozwój ciągłym innowacjom w przestrzeni kryptograficznej, takim jak wprowadzenie botów handlowych opartych na sztucznej inteligencji, rozwinięty rynek opcji i rozwijająca się społeczność handlowców korzystających z kopii. Ostrożne zarządzanie ryzykiem i lepsza zgodność z przepisami AML doprowadziły firmę Bybit do uzyskania licencji na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kazachstanu i Cypru.

“Jesteśmy czymś więcej niż tylko platformą handlową; jesteśmy Crypto Ark i bramą do Web3: Internetu nowej generacji” – dodał Ben Zhou. “Nasze zaangażowanie wobec użytkowników pozostaje silniejsze niż kiedykolwiek, i z niecierpliwością oczekujemy wprowadzenia nowych innowacyjnych funkcji i usług w najbliższej przyszłości.”

W miarę rozszerzania swojej oferty i osiągania nowych szczebli, Bybit jest gotowy odegrać kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości branży kryptowalut.

Więcej informacji o giełdzie Bybit wraz z opiniami użytkowników znajdziesz na stronie gieldykryptowalut.pl

Dodaj komentarz