Największa giełda

Bitfinex opublikował oficjalny white paper swojej kryptowaluty ‘LEO’

bitfinex leo

Plotki o planowanym przez Bitfinex IEO (Initial Exchange Offering), okazują się mieć coraz więcej wspólnego z prawdą. Giełda opublikowała dzisiaj oficjalny white paper nowej kryptowaluty o nazwie LEO oznajmiając jednocześnie, że zamierza stworzyć platformę do emisji nowych tokenów, w stylu Binance Launchpad.

bitfinex whitepaper

Bitfinex zamierza zebrać 1 mld $ organizując prywatną sprzedaż, która potrwa do 11 maja. W razie nie osiągnięcia kwoty 1 mld $ być może Bitfinex zastosuje inną formę sprzedaży. Cena jednego tokena LEO została ustalona na 1 USDT.

If fewer than 1 billion USDT tokens are sold by private token sale, the Issuer may thereafter sell remaining tokens at times and in a manner it deems appropriate in its sole discretion, consistent with applicable law

Whitepaper LEO

Zgodnie z opublikowanym dokumentem token LEO ma być tokenem użytkowym ekosystemu iFinex. LEO ma być w założeniu tokenem podobnym do BNB – tokena rodzimego giełdy Binance. Posłuży on do dokonywania opłat na giełdzie Bitfinex i Eosfinex. Przewidziany jest też program odkupywania i niszczenia tokenów LEO w ilości odpowiadającej co najmniej 27 % miesięcznych dochodów iFinex.

Pełną treść whitepaper LEO znajdziecie tutaj.

Ponadto Bitfinex poinformował, że od czerwca zacznie działać nowa platforma pozwalająca na emisję tokenów i zbieranie funduszy w stylu zapoczątkowanym przez Binance – IEO (Initial Exchange Offering).

Dodaj komentarz