Największa giełda

31. Finał WOŚP wspierany dzięki NFT!

Tegoroczną akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wesprzeć kupując serduszka w formie tokenów NFT.

Po raz pierwszy w historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizatorzy zaproponowali możliwość wspierania poprzez unikatowe Cyfrowe Serduszka. Do wyboru są dwie ścieżki wsparcia: Serduszka NFT i Unikatowe Serduszka NFT. Wybierając pierwszą ścieżkę można kupić jedno z 10 serduszek, a minimalna cena wynosi 31 złotych. Natomiast Unikatowe Serduszka NFT to limitowana seria 31 Kolekcjonerskich Serduszek NFT. Można je licytować na platformie mintiq.io a cena wywoławcza wynosi 599 złotych.

wośp

Za tokenizację oraz obsługę NFT podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odpowiadają firmy InfluVerum (działania koncepcyjne i zarządzanie projektem) i SmartVerum (dostarczenie technologii).

NFT (ang. Non-Fungible Token) to sposób na opisanie idei przedmiotu w świecie cyfrowym. W odróżnieniu od zwykłego pliku komputerowego (jak np. zdjęcie, muzyka czy dokument) tokeny NFT pozwalają na jednoznaczne określenie właściciela danego obiektu.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) to fundacja o charakterze filantropijnym, której podstawowym celem według statutu jest: „działalność w zakresie ochrony zdrowia polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej”.

Jak kupić Cyfrowe Serduszko WOŚP?

Sam proces zakupu jest bardzo prosty, wystarczy postępować zgodnie z instrukcją na stronie Mintiq.pl. Po dokonaniu zakupu, NFT możesz przechowywać na platformie Mintiq lub przesłać je na swój adres Ethereum. Wszystkie sposoby zostały dokładnie opisane na wspomnianej stronie.

Dodaj komentarz