Największa giełda

Binance uruchamia lokalną giełdę kryptowalut w Kazahstanie

Pomimo problemów na zachodzie, Binance uzyskała pozwolenie na regulowaną działalność w Kazachstanie.

Binance już w zeszłym roku uzyskała licencję od AIFC Financial Services Authority (AFSA) na oferowanie usług kryptograficznych w tym kraju. Nowa platforma zapewni użytkownikom możliwość korzystania z usług wymiany i konwersji, wpłat i wypłat fiat oraz przechowywania aktywów kryptograficznych.

Binance w pełni regulowana w Kazahstanie

Kazachski oddział Binance otrzymał stałą licencję na oferowanie swoich usług, co świadczy o solidnej zgodności i kontroli bezpieczeństwa. W tym państwie stawia się nacisk na ułatwienie interakcji między AIFC, giełdami kryptowalut i bankami drugiego rzędu. W projekcie bierze udział Narodowy Bank Kazachstanu i główne agencje finansowe Kazahstanu, a program już osiągnął doskonałe wyniki.

„W ciągu ostatniego roku organy regulacyjne w Kazachstanie podjęły znaczące kroki w kierunku rozwoju branży kryptowalut. Binance udzieliło Kazachstanowi pomocy w opracowaniu ram legislacyjnych i ogólnej polityki regulacji aktywów kryptograficznych, a także we wdrażaniu różnych inicjatyw edukacyjnych, w tym dla organów rządowych i organów ścigania oraz organów regulacyjnych” – powiedział Asset Turysow, wiceminister rozwoju cyfrowego, innowacji i przemysłu lotniczego Kazachstanu.

Fiaty dostępne za pośrednictwem banku

Kazachski Freedom Finance Bank opracował usługę dla użytkowników nowej giełdy, która umożliwia im przelewanie środków fiducjarnych na konto użytkownika na platformie. Dzięki temu użytkownicy mogą kupować i sprzedawać kryptowaluty za pomocą salda fiducjarnego, transakcji spot i konwersji, a zakres oferowanych usług ma się jeszcze rozszerzyć. Dostępne są dwa kanały wpłat i wypłat: karty bankowe i przelew bankowy za pośrednictwem Freedom Finance Bank.

Więcej o Binance i opiniach na temat funkcjonowania tej giełdy znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz