Największa giełda

Telegram przeprowadzi publiczne IEO na platformie Liquid

telegram IEO

Telegram który miał swoje prywatne ICO w ubiegłym roku, zamierza zaoferować swoje tokeny także w publicznej sprzedaży. IEO zostanie przeprowadzone na japońskiej platformie Liquid 10 lipca 2019 roku.

The Gram token sale has been highly anticipated by the public markets and can only be bought once it is released on secondary listing platforms such as Liquid.

The Gram token sale will take place on Liquid on the July 10th 2019, 8am UTC

Telegram

Prywatne ICO Telegrama zakończyło się zebraniem imponującej kwoty 1,7 mld $ na rozwój sieci Telegram Open Network (TON).

Uczestnicy sprzedaży tokenów Gram na giełdzie Liquid będą mogli kupować Gramy w następujących walutach: USD i USDC. Wszyscy zainteresowani sprzedażą w Liquid będą musieli posiadać zweryfikowane konto na giełdzie.

Liquid będzie miał zintegrowane z platformą portfele zgodne z TON, gdzie uczestnicy sprzedaży tokenów Gram otrzymają swoje tokeny po uruchomieniu publicznej premiery sieci TON, która ma się odbyć do 31 października 2019 roku.

Telegram Open Network to szybka i z natury skalowalna zdecentralizowana architektura multi-blockchainowa, zaprojektowana jako pierwszy projekt kryptowaluty masowego rynku. Opierając się na swoim 10-letnim doświadczeniu w tworzeniu wysoce szyfrowanych rozproszonych systemów przechowywania danych w przyjaznych interfejsach, Telegram ma wyjątkową pozycję do realizacji prawdziwie zdecentralizowanej gospodarki cyfrowej nasyconej towarami i usługami. Telegram zwiększy popyt na blockchain TON poprzez wykorzystanie istniejącego ekosystemu deweloperów, wydawców, dostawców płatności, handlowców i co najważniejsze, 260 milionów użytkowników.

Szczegóły techniczne IEO oraz projektu TON znajdziecie na stronie z opisem IEO.

Dodaj komentarz