Największa giełda

Rafał Zaorski wyemituje własny token

Ostatnia sytuacja związana z grupą redditową WallStreetBets i “wyciskaniem shortów” na GameStop, zainspirowała jednego z najbardziej znanych polskich traderów, Rafała Zaorskiego, do stworzenia własnego tokena, którego głównym celem ma być ułatwienie zrzeszania się inwestorów i pomoc w ich wspólnym działaniu na rynku.

Token BigShortBets (BSB) został nazwany przez swojego twórcę “First DeFi Coin against WallStreet”, czyli “Pierwszy token DeFi przeciwko WallStreet”. Wygląda na to, że ma on realizować romantyczną wizję, w której płotki na rynku inwestycyjnym rywalizują i są w stanie pokonać grube ryby.

Oprócz wspomagania społeczności inwestorów, BSB ma być również tokenem spekulacyjnym, ze względu na zastosowany model ekonomiczny. Podobnie, jak w przypadku BNB, BigShortBets będzie podlegał spalaniu tokenów w ilości 10 % zysków osiągniętych dzięki traderskim działaniom społeczności. To ma spowodować automatyczny wzrost wartości tokena.

Sprzedaż tokena już się rozpoczęła, celem jest uzbieranie 1000 ETH. Token można obecnie kupić w przedsprzedaży za 0,8 dolara za sztukę.

2 komentarze do “Rafał Zaorski wyemituje własny token”

  1. Pytanie do Rafała czy za te tokeny będzie można coś kupić na bongacams? Mam tam kilka projektów , jest to rynek z dużym potencjałem. Chcemy przejąc kontrole na Rosją.

    Odpowiedz
    • Z tego co mówił Rafał, nie będą starać się o listowanie tokenu na żadnej giełdzie bo to kosztuje kupę kasy, a oni chcą wszystko wrzucić w deweloperkę. Tak samo nie będą wydawać kasy na marketing, influencerów, shillerów etc. Więc raczej będzie można handlować tylko na DEXach, na które ktoś wrzuci.

Dodaj komentarz