Największa giełda

Nowy Ledger Nano S Plus przyjazny DeFi i NFT

Producent portfeli sprzętowych Ledger wypuścił najnowszą wersję swojego urządzenia. Ledger Nano S Plus reklamuje się jako portfel przyjazny DeFi oraz NTF.

Firma zapewnia, że najnowszy Ledger jest bezpiecznym miejscem do przechowywania kryptowalut, dzięki certyfikowanemu chipowi CC EAL5.

Ledger Nano S Plus umożliwia zarządzanie ponad 5500 zasobami cyfrowymi, a dzięki większej pamięci pozwala użytkownikowi posiadać ponad 100 różnych aplikacji w tym samym czasie.

Najnowszy portfel Ledger umożliwia użytkownikowi interakcję z projektami z branży zdecentralizowanych finansów DeFi, a także zarządzanie tokenami NFT z pełną przejrzystością w Ledger Live.

Ledger zadbał również o komfort użytkowania i doświadczenia użytkownika, umieszczając w najnowszym modelu większy ekran, ułatwiający nawigację i weryfikację transakcji.

Cena nowego Ledgera Nano S Plus wynosi 356 zł.

Ledger pionierem w branży

Firma Ledger została założona 5 lat temu i jej głównym założeniem było stworzenie urządzenia do przechowywania kryptowalut, które będzie maksymalnie bezpieczne. Pierwsze kroki zaczęto od stworzenia chipa, po czym szybko powstał pierwszy sprzętowy portfel kryptowalut, firma Ledger stała się jedną z najpopularniejszych marek w branży obsługując osoby fizyczne, inwestorów instytucjonalnych i przedsiębiorstwa.

Ledger opracował własny system operacyjny o nazwie BOLOS, który integruje z bezpiecznym chipem w portfelach Ledger lub ze sprzętowym modułem bezpieczeństwa (HSM) wykorzystywanym w różnorodnych rozwiązaniach dla przedsiębiorstw.

ledger baner

Dodaj komentarz