Największa giełda

Nowe IEO na platformie Bittrex: Ocean Protocol (OCEAN)

bittrex ieo ocean

W pełni zweryfikowani użytkownicy Bittrex International mogą uczestniczyć w IEO Ocean Protocol, które rozpocznie się we wtorek 30 kwietnia o godzinie 14:00.

Ocean Protocol jest zdecentralizowanym protokołem wymiany danych w celu odblokowania danych dla sztucznej inteligencji. Dzięki technologii blockchain protokół Ocean łączy dostawców danych i konsumentów, umożliwiając udostępnianie danych, gwarantując identyfikowalność, przejrzystość i zaufanie dla wszystkich zainteresowanych stron. Pozwala właścicielom danych nadawać wartość i mieć kontrolę nad swoimi danymi, bez zamykania ich na pojedynczym rynku. Protokół Ocean zobowiązuje się do rozpoczęcia nowej gospodarki opartej na danych poprzez połączenie zdecentralizowanej technologii blockchain, wymiany i ekosystemu danych oraz innych powiązanych usług.

W przypadku kont indywidualnych istnieje minimalna kwota zakupu w wysokości 83,33 OCEAN (około 10 USD) i maksymalna kwota zakupu w wysokości 41 666,67 OCEAN (około 5 000 USD). W IEO każdy token OCEAN będzie oferowany za około 0,12 USD. Ilość żetonów sprzedanych podczas IEO, przy założeniu, że osiągnięta zostanie maksymalna kwota sprzedaży, będzie stanowiła 15,97% początkowej podaży OCEAN. Szczegółowe informacje o sprzedaży tokenów znajdziecie poniżej:

bittrex ocean

Dodaj komentarz