Największa giełda

Next Block Expo powraca do Warszawy!

Europejski festiwal blockchain Next Block Expo powraca do Warszawy 15-16 maja 2024 roku, będąc częścią tygodnia krypto, podczas którego stolica Polski stanie się centrum innowacji w Europie. Organizatorzy pragną pokazać rosnący potencjał Polski jako kolejnego ważnego ośrodka web3 w Europie, wykorzystując wysoko wykwalifikowanych programistów oraz atrakcyjne warunki dla dużych marek, które zakładają tu swoje oddziały.

W trakcie czwartej edycji, która odbędzie się w Multikino Złote Tarasy, organizatorzy spodziewają się zgromadzenia ponad 2000 entuzjastów branży, 140+ cenionych prelegentów oraz ponad 30 marek i projektów web3. Wydarzenie będzie trwać przez dwa dni i będzie okazją do zgłębienia najnowszych trendów i prognoz w dziedzinie blockchain.

Kryptowaluty.info.pl jak co roku objęły patronat medialny nad wydarzeniem. Z tej okazji możecie skorzystać ze zniżki na bilety -20 % w dniach od 20.03 do 31.03. Żeby skorzystać ze zniżki należy użyć kodu rabatowego “kryptowalutyinfo20“.

Polish Blockchain Week, którym głównym wydarzeniem będzie Next Block Expo, ma na celu podkreślenie potencjału Polski do stania się ważnym hubem krypto w Europie. W trakcie tego wydarzenia odbędą się również dedykowane sceny dla deweloperów, które oferują ekskluzywne warsztaty i prelekcje, oraz premiera filmowa związana z halvingiem Bitcoina, zaplanowana na maj 2024 roku.

Next Block Expo umacnia swoją pozycję jako centralne miejsce innowacji w dziedzinie web3, prezentując kompleksowy program prelekcji, panele dyskusyjne i warsztaty na tematy takie jak DeFi, Metaverse, NFT, Gaming, Privacy, Scaling, Exchanges, Venture Capital, Fundraising, Legal/Tax, Payments, Security i Marketing.

Wydarzenie zapewnia także wyjątkowe możliwości networkingowe, pozwalając uczestnikom na bezpośredni kontakt z liderami branży i potencjalnymi partnerami poprzez dedykowaną aplikację NBX. Podczas wydarzenia odbędzie się również ceremonia wręczenia Nagród NBX, wyróżniając wyjątkowe projekty i innowacyjne koncepcje w przestrzeni web3. Więcej o wydarzeniu znajdziesz na stronie: https://nextblockexpo.com/

Dodaj komentarz