Największa giełda

Next Block Expo 23-24 listopada w Berlinie

Jedno z największych wydarzeń poświęconych kryptowalutom i technologii blockchain w naszej części Europy, odbędzie się w dniach 23-24 listopada w Berlinie.

Next Block Expo – jedno z największych wydarzeń branżowych w Europie – łączy założycieli, inwestorów i ekspertów blockchain, aby na nowo zdefiniować i odkryć przyszłość web3.

Targi Cryptocurrency World Expo od 2016 roku stanowią jedną z unikatowych okazji dla europejskiej społeczności, aby nawiązać kontakty biznesowe, inspirować i uczyć się od ekspertów z branży. W minionych latach targi odbywały się w wielu miejscach Europy, jak Warszawa, Berlin czy Zug, przyciągając rzesze uczestników i stając się okazją do generowania leadów dla sponsorów i wystawców.

Tegoroczne wydarzenie skupi się na sześciu różnych tematach: DeFi, Blockchain Gaming, Metaverse / NFT, skalowanie i infrastruktura, zbieranie funduszy i inwestowanie. Dla maksymalnego wykorzystania treści każdy uczestnik otrzyma dostęp do aplikacji mobilnej, która poprowadzi go przez zawartość i pomoże skupić się na maksymalnym wykorzystaniu NBX.

Na scenie wystąpi ponad 80 prelegentów reprezentujących między innymi Fundację Ethereum czy giełdę Huobi.

Wykłady będą nagrywane, a każdy uczestnik otrzyma 45-dniowy dostęp do platformy VOD, aby w każdym momencie móc skorzystać z nagranej wiedzy.

Bilety do kupienia na stronie internetowej wydarzenia: Next Block Expo

Dodaj komentarz