Największa giełda

Next Block Expo tym razem w Berlinie!

Next Block Expo wraca do Berlina – wiodące wydarzenie web3 odbędzie się 4-5 grudnia 2023 w CineStar CUBIX, Alexanderplatz.

Next Block Expo (NBX), wraca do Berlina w dniach 4 i 5 grudnia 2023. Ponad 2500 uczestników, 140+ Prelegentów, ponad 60 wystawców, 8 kategorii nagród. Trzecia edycja tego bardzo wyczekiwanego wydarzenia odbędzie się w kultowym kinie CineStar, położonym w samym sercu
Berlina, tuż obok światowej sławy jarmarku bożonarodzeniowego Weihnachtsmarkt.

Dwudniowy event skupiony będzie na najnowszych trendach i rozwoju w różnych dziedzinach, w tym: DeFi, Metaverse, NFT, Gaming, Privacy, Scaling, Exchanges, Venture Capital, Fundraising, Legal/Tax, Payments i Security, przyciągając najlepszych speakerów i marki z branży web3.

Organizatorzy przygotowali specjalne formaty, w tym: Trading Zone, Women in Web3 z dedykowanymi sesjami i spotkaniami networkingowymi oraz Pitch Contest dla startupów Web3.

Każdy uczestnik otrzyma dostęp do dedykowanej aplikacji networkingowej, która umożliwi:

  • Znalezienie uczestników odpowiadających ich potrzebom przy użyciu zaawansowanej sztucznej
    inteligencji (AI)
  • Kontakt i możliwość umówienia spotkań 1:1 z innymi uczestnikami
  • Uzyskanie kluczowych informacji o wydarzeniu, prelegentach i startupach
  • Utworzenie własnej agendy konferencji, wybierając interesujące sesje
  • Poznanie promocji, specjalnych ofert i wydarzeń towarzyszących przygotowanych przez marki
    uczestniczące w NBX i partnerów.

Ponadto NBX przekaże 2 USD z każdej sprzedaży biletu na wybraną akcję charytatywną na platformie Coindot.me. Cel zostanie wybrany na drodze głosowania przez uczestników wydarzenia.

Wszystkie bilety na nadchodzące wydarzenie będą ubezpieczone przez partnera NBX – SeguroCoin. W przypadku, gdy uczestnik nie będzie mógł uczestniczyć, SeguroCoin zwróci 30% wartości biletu w tokenach Seguro jako rekompensatę.

W trosce o środowisko, NBX odbędzie się w zgodnie z zasadą “zero-plastic-waste”, stanowiąc nowy standard w organizacji wydarzenia.

Zniżka na bilety

Kryptowaluty.info.pl jest oficjalnym patronem medialnym wydarzenia, dzięki czemu czytelnicy naszego portalu, otrzymali zniżkę 10 % na bilety. Żeby skorzystać z promocji należy przy zakupie biletu wpisać kod rabatowy: kryptowalutyinfo

O Next Block Expo

Next Block Expo jest kontynuacją wcześniejszych serii wydarzeń organizowanych pod nazwą ‘Cryptocurrency World Expo’. Celem NBX jest stać się premierowym miejscem networkingowym dla europejskiej społeczności blockchaina, łącząc wpływowe osoby i projekty w obszarze Web 3.0.

Więcej informacji na temat NBX można znaleźć na stronie www.nextblockexpo.com.

Dodaj komentarz