Największa giełda

Już jutro w Krakowie rozpocznie się kolejna edycja Invest Cuffs

invest cuffs 2019

Invest Cuffs to największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego. Wydarzenie przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, jak i klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Invest Cuffs 2019 odbędzie się ponownie w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Na uczestników czekają 3 sale konferencyjne, w tym w aula mogąca pomieścić 2000 osób.

Do dyspozycji wystawców przeznaczymy w całości 3 piętra. W Targach uczestniczyć będzie ponad 60 firm z branży inwestycyjnej oraz firm świadczących usługi pomocnicze i szkoleniowe.

Przez 2 dni odbędzie się kilkanaście prezentacji, spotkań, prelekcji i wykładów czołowych polskich i zagranicznych ekspertów. Podczas debat zaproszeni goście omówią aktualne problemy i perspektywy na przyszłość.

Wykłady i prelekcje będą poruszać tematy związane z inwestowaniem w różne branże i instrumenty, w tym w kryptowaluty, STO, dzieła sztuki, nieruchomości i wiele innych.

Invest Cuffs rozpocznie się 22 marca (rejestracja od 8 rano do 18:00) i zakończy się w sobotę 23 marca imprezą Invest Cuffs After Party.

Miejscem spotkania będzie krakowskie Centrum Kongresowe ICE na ul. Marii Konopnickiej 17.

Większość wykładów i prelekcji na konferencji Invest Cuffs jest bezpłatna. Płatne są warsztaty z Joe DiNapoli w sobotę, Konferencja M1, Warsztaty z inwestowania w Nieruchomości. Wykłady płatne oraz warsztaty płatne oznaczone są w agendzie jako płatne. Bilety można kupić w cenach od 29,99 zł do 999 zł.

Dodaj komentarz