Największa giełda

Spotkanie EduWeb3 już 16 lutego w Poznaniu

Fundacja EduWeb3 serdecznie zaprasza na wydarzenie edukacyjne poświęcone technologii web3 i blockchain. Spotkanie skierowane jest do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie i zrozumieć, jak te technologie wpływają na nasze codzienne życie.

Podczas wydarzenia, będzie można wysłuchać wystąpień ekspertów z branży i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące różnych aspektów web3 i blockchain. Będzie również możliwość wymiany poglądów i doświadczeń z innymi uczestnikami.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy też masz już doświadczenie w branży, to wydarzenie będzie idealne dla Ciebie. Celem EduWeb3 jest zapewnienie wszystkim uczestnikom przyjaznego i interaktywnego doświadczenia, w trakcie którego będą mogli uzyskać odpowiednie wsparcie i nauczyć się nowych rzeczy.

Organizatorzy przygotowali jeszcze więcej przyjemności, zapewniają smaczny poczęstunek w postaci pączków i pizzy!

Rejestracja jest bezpłatna i otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś i dołącz do wydarzenia, aby zdobyć wiedzę i zrozumienie technologii web3 i blockchain!

AGENDA:
16:45 – Przybycie zainteresowanych
17:00 – Powitanie uczestników spotkania
17:15 – Dorian Szafrański – Potencjalne trendy na przyszłą hossę
17:50 – Oskar Lange – Higiena portfela, czyli jak być bezpiecznym w web3
18:25 – Przerwa
18:40 – Mariusz Połeć – temat prelekcji ogłoszony wkrótce
19:15 – Networking
21:00 Zakończenie spotkania

Prowadzenie – Jan Paweł Tomaszewski

Na spotkaniu z pewnością otrzymacie:
– świetną dawkę wiedzy
– możliwość poznania ciekawych ludzi
– darmową pizze i pączki

Rejestracja jest obowiązkowa, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zabrać ze sobą znajomych. Link do zapisów. Start wydarzenia o godz. 17:00 w eN Studios na Głogowskiej 216.

Dodaj komentarz