Największa giełda

BlockchainTech Congress, 27-28 marca w Warszawie

blockchaintech

BlockchainTech Congress to pierwsza edycja wydarzenia, które jest poświęcone w całości technologii blockchain. Blockchain jest ogromną szansą dla niemal wszystkich sektorów, które mogą zostać całkowicie odmienione przez ultranowoczesną technologię.

Już 27 – 28 marca 2018 r. w warszawskim Hotelu Westin spotkają się wszyscy, którzy dostrzegają potencjał tej technologii i chcą otrzymać wiedzę na temat: zastosowania i przyszłości blockchain, kryptowalut, public services oraz cyber-security.

BlockchainTech Congress pozwoli poznać od podstaw zasady działania tej przełomowej technologii, jej potencjał i zastosowania oraz kwestie zagrożeń prawno-regulacyjnych. Ponadto, rozwianie zostaną wątpliwości dotyczące tego w jaki sposób ICO i tokenizacja rewolucjonizują pozyskiwanie pieniędzy; Jak energetyka może zyskać na blockchainie; Czy powinniśmy się bać technologii blockchain; Jak przygotować się na próby uregulowania technologii blockchain i nowo powstającego rynku.

Nad wysokim poziomem merytorycznym wydarzenia czuwa Rada Programowa pod przewodnictwem Norberta Biedrzyckiego, McKinsey Digital Vice President. Do Rady należą również: Rafał Zaorski, CEO Trading Jam Session; Julian Zawistowski, Założyciel & CEO Golem, Paweł Kuskowski, CEO Coinfirm; dr Krzysztof Korus, Radca Prawny, Partner dLK Legal, Sylwester Suszek, CEO BitBay.

Bilety na kongres w cenie 2295/2795 zł (Biznes) i 295/595 zł (administracja publiczna) można kupić na stronie wydarzenia.

Strona internetowa wydarzenia: BlockchainTech Congress

1 komentarz do “BlockchainTech Congress, 27-28 marca w Warszawie”

Dodaj komentarz