Największa giełda

Wydarzenie NFT Master Class już w piątek w Warszawie

Zbliża się wydarzenie NFT Master Class organizowane przez Warsaw Blockchain Alliance.

Pomimo trwającej kryptozimy, tokeny NFT nie popadły w zapomnienie. Są wykorzystywane przez artystów, domy mody, sportowców a także banki czy nawet Pocztę Polską. Są uważane za część technologii Web3, która ma zrewolucjonizować internet poprzez technologię rozproszonych rejestrów i nową klasę cyfrowych aktywów.

Warsztaty NFT Master Class zostały przygotowane, aby przybliżyć uczestnikom zagadnienia związane z tą nowatorską technologią. Dzięki nim dowiesz się czym tak na prawdę jest Web3, tokeny NFT czy metaverse. Ponadto duży nacisk zostanie położony na praktyczne wykorzystanie tych technologii. Eksperci przedstawią potencjalne sposoby ich wykorzystania, ale także przybliżą zagrożenia i problemy związane z ich wdrożeniem w różnych branżach i sektorach.

Do prelegentów będą należeć między innymi dr Tomasz Smus, znany wśród społeczności propagator Web3, Jakub Żurawiński, współzałożyciel Bitfold oraz Jacek Studziński, Chief Comms Office w Adshares.

Spotkanie będzie mieć miejsce 9 grudnia w godzinach 9:00 do 17:00 w lokalu: Mennica Legacy Tower, WILNER LEGAL na ul. Prostej 20 w Warszawie.

Dodaj komentarz