Największa giełda

3 ważne kryptowaluty w najbliższym czasie: Dent, Zilliqa, IOST

june calendar crypto

W nadchodzącym czasie warto zwrócić uwagę na trzy kryptowaluty: Dent (DENT), Zilliqa (ZIL) oraz IOST (IOST). Te trzy projekty zaplanowały w ciągu następnych dwóch tygodni ważne zmiany w swojej działalności.

Dent (DENT)

Pod koniec czerwca w projekcie Dent zaplanowano wiele znaczących zmian, jak: dodanie rozmów wideo do aplikacji Dent, integracja z e-portfelem, wprowadzenie Dent na trzy kolejne giełdy, umożliwienie handlu danymi mobilnymi, czy osiągnięcie 15 mln użytkowników do końca drugiego kwartału 2019 roku.

dent cal

Początki projektu Dent sięgają 2014 roku kiedy to zrodziła się idea stworzenia rynku do kupowania i sprzedawania danych mobilnych. Od tego czasu z aplikacji Dent korzystają użytkownicy z 60 krajów na całym świecie.


Zilliqa (ZIL)

30 czerwca Zilliqa wprowadzi usprawnienie swojego protokołu, ponadto już jutro będzie miał miejsce długo oczekiwany Zilliqa Day 2019, najważniejsza w roku konferencja dotycząca projektu Zilliqa.

zilliqa day

Zilliqa to publiczna platforma blockchain dla aplikacji o dużej przepustowości. Wprowadza teorię shardingu do praktyki dzięki nowatorskiemu protokołowi, który zwiększa szybkość transakcji w miarę rozszerzania się sieci.


IOST (IOST)

Koniec czerwca będzie ważnym okresem dla projektu IOST, wtedy zostanie przeprowadzony audyt sieci IOST, mający na celu przetestowanie i sprawdzenie sieci pod kątem bezpieczeństwa.

iost roadmap

IOST buduje ultra-wysoką infrastrukturę blockchain TPS, aby sprostać wymaganiom bezpieczeństwa i skalowalności zdecentralizowanej gospodarki.


Poza trzema kryptowalutami opisanymi powyżej warto zwrócić uwagę na Binance Coin, którego kurs może wzrosnąć ze względu na zbliżające się kolejne spalenie tokenów BNB. Również pod koniec tego kwartału zostały zaplanowane zmiany w projekcie Stellar, m.in. aktualizacja protokołu i uruchomienie portfela SDK.

Ponadto w środę 19 czerwca w Amsterdamie odbędzie się jedna z ważniejszych europejskich konferencji dotyczących kryptowalut – Blockchain Expo Europe.

Dodaj komentarz