Największa giełda

ICO Telegram zgarnia kolejne 850 mln $ w drugiej rundzie finansowania

telegram ico

ICO Telegram zebrało następne 850 mln $ w drugim etapie sprzedaży prywatnej, zgodnie z dokumentem opublikowanym 29 marca 2018 r. na stronie United States Securities And Exchange Commision (SEC). Łącznie z poprzednią sprzedażą, która miała miejsce pod koniec lutego 2018 r., Telegram zebrał już 1,7 mld $.

Telegram ICO zebrało już 850 mln $

Żadne inne ICO w historii nie zgromadziło takiej kwoty jak Telegram, w dodatku sprzedaż jeszcze się nie zakończyła. Jak informowali już wcześniej twórcy projektu – bracia Durov, Telegram planuje uzbierać zawrotną sumę 2,55 mld $.

ICO Telegram jest oparte na strukturze Simple Agreement for Future Token (SAFT). W zgłoszeniu czytamy, że “emitenci mogą realizować jedną lub więcej kolejnych ofert”, przy czym oferty muszą wynosić co najmniej 1 mln $. Liczba inwestorów jaka do tej pory wzięła udział w sprzedaży ICO wynosi 94, co średnio daje jedną inwestycję na poziomie ok. 18 mln $.

EDIT 01.04.2018 r.

Uważajcie na strony oferujące sprzedaż ICO Telegram, są zwykłym scamem. Sprzedaż tokenów GRAM jest prywatna, przeznaczona tylko dla akredytowanych inwestorów. Nie pojawiła się jak dotąd informacja, aby ICO Telegram miało być udostępnione do publicznej sprzedaży.

1 komentarz do “ICO Telegram zgarnia kolejne 850 mln $ w drugiej rundzie finansowania”

  1. Pingback: Telegram rozpoczyna testy swojego blockchaina TON – Kryptowaluty

Dodaj komentarz