Największa giełda

EXMO znosi zasadę weryfikacji konta dla posiadaczy kart Visa i MasterCard

EXMO_visual_Visa_MasterCard

Międzynarodowa giełda wymiany kryptowalut EXMO uruchomiła nową usługę, dzięki której posiadacze kart Visa oraz MasterCard będą mogli jeszcze szybciej niż dotąd dokonywać wpłaty na własne konto EXMO. Dla wygody nowych użytkowników została także zniesiona zasada weryfikacji tożsamości i karty płatniczej podczas zakładania konta.

Możliwość zasilania konta bez konieczności dokonania weryfikacji będzie dostępna dla wszystkich użytkowników posiadających karty Visa lub MasterCard w polskich złotych, dolarach amerykańskich lub euro.

Korzystanie z wymienionych systemów kart płatniczych daje liczne korzyści dla aktywnych, jak również początkujących traderów giełdy EXMO. Warto wspomnieć między innymi o braku dodatkowych weryfikacji oraz błyskawicznych wpłatach. Ponadto od momentu założenia, twórcy giełdy kładą nacisk na bezpieczeństwo transakcji oraz wygodę użytkownika, który do dyspozycji dostaje wiele narzędzi ułatwiających start z inwestycją.

– Nasz zespół dokłada wszelkich starań w celu poprawy jakości świadczonych usług dla aktywnych użytkowników giełdy EXMO, ponieważ budujemy unikatową kryptowalutową społeczność, która w przyszłości pozwoli inwestować w cyfrowe złoto z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto, jesteśmy przekonani, iż uruchomienie możliwości dokonywania wpłat za pomocą Visa i MasterCard pozytywnie przyczyni się do wzrostu liczby aktywnych handlowców – zauważa współzałożyciel platformy EXMO Ivan Petukhovski.

Giełda EXMO cały czas się rozwija i zapowiada w najbliższej przyszłości rozszerzenie listy możliwych wariantów dokonania wpłat na konto.

Aktualne informacje dotyczące istotnych zmian zachodzących na giełdzie można znaleźć na oficjalnej stronie w zakładce “Aktualności”, jak również na pośrednictwem Telegrama, Facebooka oraz Twittera czy kanału na Youtube.

O giełdzie EXMO:

Obecnie prawie 1 mln. giełdowych graczy na całym świecie korzysta z EXMO. Według oficjalnego rankingu bitcoinity.org, giełda znajduje się na 10 miejscu wśród światowych giełd Bitcoin pod względem wielkości. Została ona także wyróżniona przez polski portal kryptomag jako jedna z najlepszych giełd 2017 roku.

Warto przypomnieć, iż z początkiem grudnia giełda EXMO jest oficjalnie obecna na polskim rynku. Na platformie pojawiła się opcja handlu na ponad czterdziestu parach walutowych, w tym z polskim złotym (PL), czyli BTC/PLN oraz ETH/PLN. Wejściu na rodzimy rynek towarzyszyło też przetłumaczenie strony i bazy wiedzy na polski. 

Dodaj komentarz