Największa giełda

Bitcoin osiągnął właśnie nowe ATH!

Stało się! Bitcoin znowu prze do przodu i właśnie osiągnął nowe ATH. W tym momencie cena BTC kształtuje się na poziomie powyżej 20 500 $ a nowe ATH na portalu Coinmarketcap zostało ustanowione przy cenie 20 630,72 $.

Po kilku podejściach w listopadzie i grudniu Bitcoin w końcu pokonał opór ostatniego ATH z grudnia 2017 roku. Równo trzy lata zajęło BTC pokonanie tego momentu.

Przez ostatnie dni nie tylko Bitcoina ale cały rynek kryptowalut cechuje wielki optymizm, w ciągu ostatniego dnia kapitalizacja zwiększyła się o ponad 5 %. Świetnie radzi sobie Ethereum, Litecoin czy Bitcoin Cash. Inne kryptowaluty również nie pozostają w tyle.

Ciekawe jaki tym razem scenariusz przyjmie rynek kryptowalut i na jakie poziomy wdrapie się Bitcoin.

1 komentarz do “Bitcoin osiągnął właśnie nowe ATH!”

  1. Im dłużej w tym siedzę tym bardziej zaczynam myśleć że scenariusz dla BTC już jest dawno napisany bo jak dotąd większość się zgadza co do joty. Z jednej strony fajnie bo jeżeli będzie jak mówią to zarobię, z drugiej strony to trochę przerażajace że gdzieś tam ktoś sobie coś obliczył , wymyślił i tak właśnie jest. Trochę to jak wiara w teorie spiskowe, które po czasie okazują się rzeczywistością.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz