Największa giełda

Ethereum projects meet in Warsaw: Golem, OMG and Hoard, 5 września

Ethereum 700

Już w tą środę w Campus Warsaw na ul. Ząbkowskiej 33 C, odbędzie się spotkanie Ethereum Meetup Poland, na którym wystąpią przedstawiciele projektów zbudowanych na Ethereum: Golem, OMG oraz Hoard. Początek wydarzenia o 18:30.

Tematyka wydarzenia wygląda następująco:

1. “Wprowadzenie do systemu Golem i ekosystemu Ethereum. rola imappa. “Julian Zawistowski (imapp, Golem)

Julian jest magistrem ekonomii (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie). Lider i przedsiębiorca, gotowy zmienić świat na lepsze. Zaczynał jako ekonomista kierując think-tankiem i analitykiem polityki dla rządu, ale wkrótce zrozumiał, że technologia będzie miała znaczenie. Stworzył imapp do tworzenia projektów oprogramowania, które przyczynią się do rozwoju społeczeństwa, i to właśnie robi z zespołem najwyższej klasy wokół niego.

imapp – firma specjalizująca się w przetwarzaniu rozproszonym, technologiach blockchain, grafice komputerowej i tworzeniu gier. W szczególności zespół bierze udział w wiodących projektach ekosystemu Ethereum: Golem, OmiseGO i Hoard.

2. “Computing Power Marketplace – aktualny status, wyzwania i plany” Aleksandra Skrzypczak (Projekt Golem)

Aleksandra zaprezentuje Projekt Golem i poprowadzi publiczność przez najnowsze aktualizacje oprogramowania. Podzieli się celami badawczymi i rozwojowymi Golema. Zrobi wprowadzenie do rozwiązania Golem SGX, Graphene-ng.

3. “Droga do bardziej dostępnej Plazmy” Kasima Tharnpipitchai (OMG)

Rozwój Plazmy, rozwiązania skalującego na poziomie drugim, porusza się szybko od czasu ukazania się whitepaper’a rok temu. Kasima przedstawi przegląd specyfikacji opracowanych od tego czasu Plasma MVP, Plasma Cash, Plasma XT, Plasma Debit. Ponadto Viable Plasma, specyfikacja opracowana przez zespół badawczy OmiseGO, zostanie szczegółowo wyjaśniona, a Kasima wyjaśni, dlaczego jest to aktualny kierunek firmy.

4. “Blockchain X Gamedev” Cyryl Matuszewski (Hoard)

Cyryl wyjaśni, w jaki sposób Hoard może pomóc graczom i twórcom gier za pośrednictwem technologii blockchain na całym świecie. Choć związek między tymi elementami wydaje się być daleko idący, jest to obiecujący projekt mający na celu zmianę branży gier.

Hoard – platforma do praktycznego wykorzystania technologii blockchain w grach komputerowych. Poprzez tokenizację różnych aspektów gier w blockchain, programiści będą mogli wprowadzać nowe, niezwykłe funkcje rozgrywki i zarabiać na rynkach wtórnych.

Strona internetowa wydarzenia: Ethereum projects meet in Warsaw: Golem, OMG and Hoard

Dodaj komentarz