Największa giełda

Vitalik Buterin wśród 100 najbardziej wpływowych ludzi świata

Magazyn Time umieścił twórcę Ethereum, Vitalika Buterina w gronie stu najbardziej wpływowych ludzi na świecie.

Nazwisko Buterina znalazło się w sekcji: Innowatorzy obok znanych osób jak CEO Tesli Elon Musk czy dyrektor generalny Nvidii Jensen Huang.

Od samego początku śledziłem dokonania Vitalika Buterina, więc z dumą obserwuję rozwój jego projektu. Vitalik jest twórcą i to czyni go wyjątkowym. Nikt by nie wymyślił tylu zastosowań Ethereum. Vitalik odkrył nowe sposoby wykorzystania technologii blockchain i zainwestował w niektóre z nich. Czy to startupy, gry fantasy, czy NFT, nic z tego nie istniałoby bez dzieła Vitalika

Alexis Ohanyan, współzałożyciel Reddita

Magazyn Time coraz bardziej jest przychylny branży cyfrowych aktywów, widać to zarówno po pierwszych osobach związanych z kryptowalutami, które zyskały uznanie w tym sztandarowym rankingu, jak i po działaniach podejmowanych przez magazyn.

W marcu Times zapowiedział, że poszukuje dyrektora finansowego, który zaznajomiony jest z Bitcoinem i innymi kryptowalutami. Niedawno powstały także trzy tokeny NFT inspirowane okładkami magazynów Time. W kwietniu natomiast magazyn oznajmił, że zamierza akceptować Bitcoina jako formę płatności za subskrypcje cyfrowe.

Dodaj komentarz