Giełda kryptowalut z dźwignią

Upadła kopalnia BitClub Network. Straty inwestorów sięgają ponad 700 mln $

scam bitclub network

Wczoraj aresztowano trzy osoby związane z islandzką kopalnią BitClub Network, które oskarża się o zdefraudowanie 722 mln $ należących do inwestorów.

Matthew Brent Goettsche, Jobadiah Sinclair Weeks, Joseph Frank Abel zostali oskarżeni o spisek mający na celu popełnienie oszustwa i stworzenie piramidy finansowej działającej na zasadzie schematu Ponziego, w wyniku czego inwestorzy zostali oszukani na setki milionów dolarów.

Od kwietnia 2014 r. do grudnia 2019 r. oskarżeni prowadzili BitClub Network, nieuczciwy program, który pozyskiwał pieniądze od inwestorów w zamian za udziały w puli wydobywczej i nagradzał ich za rekrutację nowych członków platformy. Dane przedstawiane inwestorom były fałszywe i wprowadzające w błąd.

Matthew Brent Goettsche rozmawiając ze swoimi współpracownikami stwierdził, że „buduje cały ten model na grzbiecie idiotów”. Dla niedoświadczonych inwestorów kopalnia BitClub Network wydawała się interesem życia, dla nieco bardziej wtajemniczonych od samego początku nosiła znamiona schematu Ponziego.

8 komentarzy do wpisu „Upadła kopalnia BitClub Network. Straty inwestorów sięgają ponad 700 mln $”

    • Tez mam ten problem i nie mniejsza strate.Jak znajdziesz jakis sposob na odzysk to daj znac.podaje numer(napisz smsa bo nieznanych nie odbieram) 888268202.
      Moze za dupe wziasc naganiaczy,ktorzy gwarantowali za ten biznes.Wszedlem w to w 2016r

Dodaj komentarz