Największa giełda

Tweety Elona Muska znów podbijają cenę Dogecoina

Elon Musk w ostatnim czasie wydaje się być gorącym zwolennikiem kryptowalut. Zaledwie kilka dni temu Musk, dodał do swojego opisu na Twitterze nazwę i logo Bitcoina, co spowodowało skokowy wzrost ceny BTC o dobre kilka tysięcy dolarów, dziś uraczył nas wymownymi tweetami pokazującymi jego głęboką fascynację Dogecoinem. Zdjęcie poniżej chyba można powiedzieć, że “wyraża więcej niż tysiąc słów” ale Musk kontynuował dalej swoją narrację hasłami typu: “Dogecoin is the people’s crypto” czy “No highs, no lows, only Doge”.

Oczywiście cena DOGE nie pozostała obojętna na tak wyraźny afekt ze strony sławnego przedsiębiorcy i w tym momencie rośnie już o prawie 60 % w ciągu ostatnich 24 godzin. Co jednocześnie daje kryptowalucie coraz wyższą pozycję w zestawieniu CoinMarketCap, na ten moment już 12.

Wielu miłośników cyfrowych walut wie, że Dogecoin to kryptowaluta stworzona dla żartu i Elon Musk doskonale wykorzystuje tą cechę, dając jednocześnie spekulantom możliwość szybkiego zysku, a tym mniej doświadczonym ryzyko dużych strat.

4 komentarze do “Tweety Elona Muska znów podbijają cenę Dogecoina”

  1. ogólnie fee transakcji jest dostepne natomiast chciałbym zapytać o koszty prowizji od strony praktycznej podczas przewalutowywania crypto na PLN jaki procent końcowy wychodzi podczas wypłaty z ATM lub zakupów w sklepie

    Odpowiedz
    • jesli dobrze rozumiem fee podane na stronie dotyczy zamiany z usd nie z pln podczas korzystania z karty? czy korzystanie w tej aplikacji z pln ma sens?

Dodaj komentarz