Największa giełda

Targi i Konferencja CryptoVerse Expo #2 Poland już 9 września w warszawskiej Kinotece

Druga edycja konferencji CryptoVerse Expo odbędzie się już 9 września w warszawskiej Kinotece Pałacu Kultury i Nauki (PKiN). Uczestnikami wydarzenia będą eksperci, entuzjaści i influencerzy oraz przedstawiciele projektów powiązanych ze światem blockchain. Podczas trwającej trzy dni konferencji będzie można wziąć udział w prelekcjach i debatach oraz spotkać się z ekspertami branży cyfrowych aktywów.

Czym jest CryptoVerse Expo #2 Poland?

CryptoVerse Expo jest konferencją, która daje uczestnikom możliwość spotkania się z najważniejszymi przedstawicielami zarówno polskiej, jak i zagranicznej branży blockchain. To także okazja do nawiązania kontaktów i zdobycia bezcennej wiedzy od ekspertów, deweloperów projektów i pasjonatów branży.

Tegoroczna edycja będzie międzynarodowym wydarzeniem, podczas którego jedna z sal wykładowych w warszawskiej Kinotece będzie zarezerwowana tylko na wykłady w języku angielskim.

Sukces poprzedniej edycji i zainteresowanie nadchodzącym wydarzeniem pozwala przypuszczać, że we wrześniowej edycji może wziąć udział ponad 3000 osób.

Poprzednia edycja CryptoVerse pokazała jak duże jest zainteresowanie ze strony wystawców i projektów z branży blockchain. Społeczność zaangażowała się mocno i spopularyzowała wydarzenie, co daje podstawę do cyklicznego prowadzenia tego eventu. Z dumą umieszczamy Warszawę na mapie światowych wydarzeń z branży krypto.

#NFT #KRYPTO #METAVERSE #BLOCKCHAIN #WEB3

Zbliżające się wydarzenie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki Startup Pitching Contest dla projektów blockchain. Zwieńczeniem wydarzenia będzie After Party przewidziane dla wszystkich uczestników, podczas którego w miłej atmosferze można spotkać ludzi z branży.

Zapisy na wydarzenie możliwe są na oficjalnej stronie www.cryptoverseexpo.com.

Już teraz możesz bezpłatnie zarezerwować swoje miejsce na CryptoVerse Expo. Do zobaczenia 9 września w Warszawie!

Notatka prasowa

Dodaj komentarz