Największa giełda

Szkolenie FlyingAtom, 24 marca w Poznaniu

szkolenia flyingatom

FlyingAtom zaprasza wszystkich zainteresowanych na pierwszą edycję szkoleń z zakresu szczegółowej analizy technicznej na rynku oraz podstaw z zakresu kryptowalut.

Szkolenia będą miały cykliczną formę, a pierwsza edycja odbędzie się w stolicy Wielkopolski, w Poznaniu, dnia 24.03.2018.

Zaplanowany został cykl szkoleń, który ma na celu wzbogacenie wiedzy o podstawowe aspekty dotyczące kryptowalut i blockchain oraz o analizą techniczną, która pomoże podjąć trudne decyzje, w drodze ku inwestowaniu na rynku kryptowalut.

Prowadzącymi szkolenia będą Arkadiusz Jóźwiak (analiza techniczna) oraz Janusz Zieliński (podstawy i bezpieczeństwo).

Arkadiusz Jóźwiak
Z rynkiem walutowym związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywnie handluje również na rynku walutowym, kryptowalutowym i opcyjnym. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Na co dzień redaktor i analityk portalu Comparic.pl oraz blogger.

“Analiza techniczna na rynku kryptowalut”

Poziomy wsparcia i oporu oraz linie trendu to podstawowe elementy analizy technicznej wykorzystywane przez doświadczonych traderów na całym świecie. Ich odpowiednie wyznaczenie pozwala zdobyć przewagę na rynku i może determinować nasze zyski bądź straty.

-Jak poprawnie je wyznaczać i interpretować?
-Jaką rangę nadać poszczególnym z nich?
-Które sprawdzają się częściej, a które rzadziej?

W trakcie tego spotkania uczestnicy poznają:
-Poziomy wsparcia i oporu
-Linie trendu
-Mierzenia Fibonacciego
-Formacje świecowe
-Rodzaje korekt
-Zarządzanie kapitałem

Janusz Zieliński
Entuzjasta kryptowalut od 2012 roku, związany z BitHub.pl od samego początku obejmując stanowisko analityka kryptowalut. Skupia się w swoich artykułach na przekazywaniu wiedzy w zrozumiały dla każdego sposób dzięki czemu były one cytowane m.in przez Forsal i Gazetę Prawną. Pomaga w zrozumieniu tego czym są i jak działają kryptowaluty oraz jak zadbać o bezpieczeństwo, żeby nie martwić się o swoje środki. Albert Einstein powiedział „Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić – to znaczy, że niewystarczająco to rozumiesz.”. Jest to zasada, którą kieruje się podczas występowania na konferencjach oraz prowadzenia i organizowania szkoleń FlyingAtom z tematu kryptowalut.

“Podstawy z zakresu kryptowalut”

Podczas prezentacji zostanie wytłumaczone w przystępny i zrozumiały sposób czym jest i jak tak naprawdę działa Bitcoin. Czym zajmują się górnicy i czemu kryptografia ma tyle wspólnego z kryptowalutami.

Dodatkowo wyjaśnione zostanie jak działa rewolucyjna technologia Blockchain oraz krótkiej lecz burzliwej historii Bitcoina, kiedy kupiono pizze za 10 000 BTC i ile baniek spekulacyjnych już było na rynku.

Poza tym przedstawione zostaną różne metody trzymania swoich środków wraz z dokładnym opisem kiedy warto je używać, które są bezpieczniejsze, a które są wygodniejsze. Będziesz wiedział jak założyć swój papierowy portfel aby trzymać Bitcoiny długoterminowo i nie martwić się o ich bezpieczeństwo.

W trakcie tego spotkania poznasz:
– Czym jest i jak działa Bitcoin?
– Czym jest blockchain?
– Historia Bitcoina
– Portfele Bitcoin

Plan ramowy szkolenia:
13:00 – 14:00 – Podstawy z zakresu kryptowalut prowadzone przez Janusza Zielińskiego
14:00 – 17:00 – Analiza techniczna na rynku kryptowalut prowadzone przez Arkadiusza Jóźwiaka

Koszt szkolenia to 199 zł od osoby.

Miejsce szkolenia:
Hotel Ibis Poznań Stare Miasto
Kazimierza Wielkiego 23

Ilość miejsc ograniczona.
Osoby chętne prosimy o kontakt:
biuro@flyingatom.io
tel. 501-801-506.

Strona internetowa wydarzenia: Szkolenie FlyingAtom

Dodaj komentarz