Największa giełda

Spotkanie dla fanów blockchaina w Elblągu

Strefa Blockchain jest spotkaniem dla wszystkich zainteresowanych kryptowalutami i technologią blockchain. Noworoczne spotkanie z tego cyklu odbędzie się 12 stycznia 2022 roku w Elblągu.

Pierwsze spotkanie Blockchain Strefa po przerwie odbędzie się 12.01.2022 roku w Hotelu Focus na starym mieście w Elblągu.

Podczas spotkania omówiona zostanie aktualna sytuacja na rynku cyfrowych walut, z naciskiem na opowiedzenie o fenomenie projektów takich jak DogeCoin czy Shiba Inu.

Link do wydarzenia Strefa Blockchain

Fenomen Dogecoin i Shiba Inu

Dwa projekty, które wydają się mieć znikomą wartość, zawładnęły branżą kryptowalut podczas minionych miesięcy. Dogecoin i Shiba Inu, oba stworzone w ramach swoistego żartu, zyskały olbrzymie grono zwolenników plasując się wśród największych pod względem kapitalizacji kryptowalut. To pokazuje, że nie zawsze wygrywa projekt o największej użyteczności, prezentujący najlepszą jakość, czasem jest to projekt który w danym okresie jest po prostu popularny i modny.

Rynek kryptowalut już od tygodnia pokazuje w większości spadki. Cena Bitcoina waha się w granicach 55 tyś. dolarów i przez minione 24 godziny spadła o niemal 8 %. Ethereum utrzymuje się na poziomie około 2 tyś. dolarów i przez ostatnią dobę spada prawie o 10 %. Podobnie Binance Coin, czy następne w kolejności Cardano i XRP.

Dodaj komentarz