Największa giełda

Shiba Inu w dwa dni zyskuje ponad 200 %

Token Shiba Inu znów osiąga imponujące wzrosty, przez ostatnią dobę rosnąc o ponad 50 %, a w ciągu minionych dwóch dni o ponad 200 %.

Cena SHIB zaczęła szaleńczo rosnąć 4 października, sprawiając że Shiba Inu przesunął się znacznie w rankingu kryptowalut, osiągając na moment pisania tego artykułu 20 pozycję.

shiba inu wzrosty październik

Wielu dopatruje się w tych wzrostach działania Elona Muska, który na Twitterze opublikował zdjęcie swojego pupila Floki. Niektórzy analitycy twierdzą natomiast, że wzrosty na Shiba Inu nie wynikają z postu Muska, wskazując że rozpoczęły się znacznie później niż pojawienie się wpisu na Twitterze.

Niewątpliwie należy zachować szczególną ostrożność przed inwestowaniem w Shiba Inu, bo tak duże wzrosty bez uchwytnej przyczyny mogą wróżyć równie duże spadki bez wcześniejszego ostrzeżenia.

Axie Infinity otrzymuje duże finansowanie

Kolejnym projektem wykazującym duże wzrosty w ostatnim czasie jest Axie Infinity (AXS), którego cena przez ostatni tydzień wzrosła o ponad 70%. Axie Infinity to gra, w której stworki o nazwie Axies (“Toporki”) walczą, budują i polują na skarby. Gra działa w oparciu o technologię blockchain nagradzając graczy za ich zaangażowanie.

Axie Infinity pozyskało ostatnio duże wsparcie inwestycyjne w wysokości 152 milionów dolarów w rundzie B kierowanej przez firmę venture capital Andreessen Horowitz.

Wietnamski projekt od czasu swojego powstania w 2018 roku zyskuje coraz większą popularność wśród graczy, odnotowując w sierpniu ponad 1,8 miliona użytkowników dziennie, z dzienną sprzedażą sięgającą aż 33 miliony dolarów.

Dodaj komentarz