Największa giełda

Seria meetupów Lisk w Polsce – podsumowanie

lisk meetup

Seria meetupów Lisk w Polsce dobiegła końca. “Nasza pierwsza wizyta w Polsce okazała się wielkim sukcesem” – mówi Michael Borowiec, Szef Komunikacji w Lisk. Spotkania zgromadziły blisko 300 uczestników zainteresowanych projektem Lisk. Giełda BitBay była oficjalnym partnerem tej trasy.

– Polska jest jednym z naszych głównych rynków – mówi Szef Komunikacji w Lisk – Oprócz sporej liczby doświadczonych inwestorów, jest też siedzibą dla wielu potencjalnych partnerów biznesowych, a przede wszystkim programistów JavaScript i przyszłych developerów zdecentralizowanych aplikacji opartych na ekosystemie Lisk.

Meetupy odbyły się w trzech miastach Polski między 3 a 5 lipca w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Uczestnicy spotkań otrzymali sporą dawkę wiedzy na temat strategii, nowości i przyszłych planów rozwoju ekosystemu Lisk, jak również oferty Akademii Lisk.  Każde spotkanie zakończyło się sesją pytań publiczności oraz czasem przeznaczonym na networking.

– Miło nam oznajmić, że nasza pierwsza wizyta w Polsce była dużym sukcesem – kontynuuje Michael – Podczas tych trzech dni, mieliśmy szanse przedstawić naszą wizję i móc poznać osobiście przede wszystkim tą część naszej społeczności. Organizowanie takich spotkań w Polsce traktujemy bardzo poważnie i dostrzegamy już pozytywne rezultaty naszej działalności na tym rynku. Na pewno wrócimy niedługo, żeby zainspirować jeszcze więcej Polaków naszym projektem.

Dodaj komentarz