Największa giełda

Seminarium – Jak bezpiecznie rozliczać zyski z kryptowalut? 22 lutego w Krakowie

Już 22 lutego w Krakowie odbędzie się seminarium pt.: Jak bezpiecznie rozliczać zyski z kryptowalut? Uczestnicy spotkania dowiedzą się w jaki sposób bezpiecznie rozliczać zyski z obrotu kryptowalutami, kiedy powstaje przychód i co to są koszty uzyskania przychodu w przypadku kryptowalut. Prelegenci odpowiedzą też na pytanie czy bank może zamknąć konto za obrót cyfrowymi walutami.

Seminarium rozpocznie się o godz. 18:30 i potrwa do 21:00. Miejscem spotkania będzie hotel Conrad na ul. Josepha Conrada 29.

Strona internetowa wydarzenia: Seminarium – Jak bezpiecznie rozliczać zyski z kryptowalut?

O prowadzącym:

dr Bartosz Gołębiowski – doświadczony nie tylko teoretyk, ale i praktyk w zakresie finansów i rachunkowości. Przedsiębiorca, trener i konsultant biznesowy z 6-letnim doświadczeniem komercyjnym i akademickim, w trakcie zdobywania kwalifikacji na biegłego rewidenta. Pan Bartosz, działający na rynkach inwestycyjnych, w tym również kryptowalut, od kilku lat w praktyce doradza wielu klientom w zakresie bezpiecznego księgowania inwestycji na rynkach finansowych. Obecnie współpracuje z wieloma klientami inwestycyjnymi, zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii.

Seminarium - Jak bezpiecznie rozliczać zyski z kryptowalut?

Dodaj komentarz