Największa giełda

Sapiency kolejnym złotym sponsorem na Tenset

Kolejnym projektem dołączającym do Tenset Infinity Airdrops jest Sapiency, który pojawi się jako najnowszy złoty sponsor.

Sapiency to platforma umożliwiająca tworzenie tokenów personalnych. Skierowana jest do twórców i innych wpływowych osób i pozwala na głębsze budowanie więzi pomiędzy twórcą a jego społecznością.

Tokeny Sapiency są notowane na giełdzie Kanga Exchange, co oznacza że są one przedmiotem obrotu i ich wartość może rosnąć wraz z popularnością twórcy. Twórca emitując token personalny zarabia dodatkowe przychody na swojej działalności, natomiast społeczność posiada tokeny, dzięki którym angażuje się w twórczość swojego ulubieńca i dodatkowo może odnieść korzyści w przypadku wzrostu wartości tokena na giełdzie.kanga exchange baner

Osoby fizyczne mogą tworzyć własne tokeny na platformie Sapiency w dowolnym, wybranym przez siebie celu. To do nich należy zapewnienie narzędzia do przechowywania przez token dowolnej wartości. Sapiency zapewnia twórcy także możliwość pozyskiwania środków w przedsprzedaży swojego tokena.

Token SPCY jest tokenem natywnym platformy Sapiency. Jego posiadanie uprawnia użytkownika do dostępu do osobistych marek na platformie.

Sapiency to blockchain i kryptowaluta z maksymalną podażą 100 milionów tokenów SPCY. Platforma posiada intuicyjną aplikację mobilną (zarówno na iOS, jak i na Androida), która umożliwia użytkownikom inwestowanie w osoby, konsumowanie treści twórców i wydawanie własnego tokena osobistego.

1 komentarz do “Sapiency kolejnym złotym sponsorem na Tenset”

Dodaj komentarz