Największa giełda

Rozwój Blockchain w ocenie Liderek FinTech, 10 lipca w Krakowie

blockchain kobiety kraków

P2P.Systems, Brown Brothers Harriman, Women Techmakers Kraków oraz Women in Technology mają ogromny zaszczyt i przyjemność zaprosić Was wszystkich na spotkanie poświęcone tematyce technologii blockchain i rejestrów rozproszonych pt. “Rozwój Blockchain w ocenie Liderek FinTech, które odbędzie się w Krakowie 10 lipca o godzinie 19:00 na Barce Aquarius przy Wiśle.

Gośćmi będą cztery wybitne przedstawicielki środowiska technologiczno-prawniczego, których szeroka ekspertyza rozciąga się także na tematykę blockchain.

  • Karolina  Marzantowicz  – Chief Technology Officer, Distinguished Engineer at IBM
  • Marta Brańska-Rybicka – IBM Global Business Services Unit Director Poland and Baltics
  • Dr hab. Iwona Karasek-Wojciechowicz – UJ oraz EU Blockchain Observatory
  • Magda Borowik – Ministerstwo Cyfryzacji oraz GovTech Poland.

Dodatkowo swój wkład organizacyjny i merytoryczny w spotkanie włoży Tomasz Kurowski z Crypto@Cracow, współorganizator spotkania oraz ogromny miłośnik FinTech.

Forma spotkania zostanie podzielona na dwie część, w pierwszej Karolina Marzantowicz poprowadzi około 30-minutowe wywiady z każdą z prelegentek podczas, których dowiemy się skąd ich zainteresowanie technologią blockchain, jakimi projektami aktualnie się zajmują oraz jak wyobrażają sobie swoją dalszą drogę w obrębie rozwoju rejestrów rozproszonych. Po każdej sesji publiczność będzie miała okazję zadać ekspertkom kilka pytań, zarówno tych związanych z technologią, jak i z ich bogatą ścieżką kariery.

Druga część spotkania to otwarty panel dyskusyjny, w którym wezmą udział wszystkie z zaproszonych Pań. Dyskusję poruszającą się w analizie nt. przyszłości i trendów w rozpowszechnienie blockchain w Polsce i na świecie poprowadzi Tomasz Kurowski.

Konferansjerem i prowadzącą spotkanie będzie natomiast Kinga Serwińska, doradczyni programowa na UJ oraz koordynatorka departamentu IT w Brown Brothers Harriman.

Obowiązują zapisy na wydarzenie na stronie evenea.

Strona internetowa wydarzenia: Rozwój Blockchain w ocenie Liderek FinTech

Dodaj komentarz