Największa giełda

Ripple zawiera kolejną współpracę z gigantem płatniczym w Emiratach Arabskich

abu dhabi noc

Jedna z największych firm w ZEA oferujących przekazy pieniężne, walutowe i rozwiązania płatnicze zawarła umowę z gigantem Fintech, firmą Ripple. Współpraca ma zapewnić firmie dokonywanie płatności transgranicznych w czasie rzeczywistym.

The early adoption of this game-changing technology allows us to offer a competitive service, as it will have an impact on the speed and cost of cross-border transactions. We are proud to deliver the future of payments with Ripple.

UAE Exchange CEO

UAE Exchange jest jednym z największych na Bliskim Wschodzie domów przekazów pieniężnych i walutowych. Firma z siedzibą w Aby Dhabi rozprzestrzeniła się w 31 krajach na 5 kontynentach, z blisko 800 oddziałami. UAE Exchange dołączy do sieci RippleNet, która w przeciwieństwie do publicznego blockchaina Ripple nie implementuje użycia rodzimej waluty XRP.

Wraz z wdrożeniem Ripple firma UAE Exchange będzie w stanie ułatwić natychmiastowe międzynarodowe płatności detaliczne przy “konkurencyjnych stawkach, szybkości, przejrzystości i wydajności”, twierdzi Ripple.

UAE Exchange jest kolejną dużą instytucją finansową, która dołącza do RippleNet. Sieć gromadzi już ponad 100 firm i banków. Ostatnio pisaliśmy o chińskim operatorze płatności LianLian, który również wybrał Ripple aby udostępnić szybkie płatności międzynarodowe.

Współpraca Ripple z chińskim operatorem płatności. Czy Chiny zaadaptują Ripple?

Dodaj komentarz