Największa giełda

Reddit rozpoczął współpracę z Fundacją Ethereum

Platforma Reddit ogłosiła partnerstwo z Fundacją Ethereum w celu zwiększenia zaangażowania w blockchain, przyspieszenia skalowania i zasobów dla ekosystemu Ethereum oraz zapewnienia wartości i niezależności technologii blockchain milionom użytkowników Reddit.

Współpraca z Fundacją Ethereum jest pierwszym partnerstwem w dziedzinie technologii blockchain jakie zawiązał Reddit.

Współpraca miała swoje początki podczas uruchomienia wydarzenia Scaling Bake-Off, zorganizowanego przez Reddit, przy udziale Fundacji Ethereum. Celem tego wydarzenia jest przyspieszenie postępu w skalowaniu i opracowanie technologii potrzebnej do uruchamiania aplikacji na dużą skalę, takich jak Community Points na blockchainie Ethereum. Technologia skalowania opracowana w ramach tego partnerstwa będzie miała otwarte źródła i będzie publicznie dostępna dla każdego.

Oparte na Ethereum Community Points to pierwsza próba Reddit zmierzająca do wykorzystania zdecentralizowanej technologii, aby dać użytkownikom poczucie odpowiedzialności i większego zaangażowania w społeczności. Community Points są obecnie testowane w fazie beta w sieci Rinkeby.

Dodaj komentarz