Największa giełda

Ranking kryptowalut październik 2019

ranking krypto pazdziernik 2019

Październik był dla rynku kryptowalut miesiącem wzrostów. Kursy wszystkich kryptowalut z pierwszej dziesiątki poszybowały w górę, niektóre nawet o ponad 50 % w stosunku do ubiegłego miesiąca.

ranking kryptowalut październik 2019

Kapitalizacja kryptowalut ogółem: 246 361 465 041 $

Zmiana w stosunku do ubiegłego miesiąca: +14 %

Bitcoin w październiku zaskoczył wszystkich nagłym optymizmem, co w efekcie dało mu wzrost ceny o 13 % w ciągu miesiąca i pobudziło inne kryptowaluty do wzrostów.

Wzrostami większymi od BTC mogą się poszczycić w listopadzie jego forki: cena Bitcoin Cash wzrosła o 27 % a cena Bitcoin SV aż o 58 %.

Duże emocje wśród inwestorów wywołał również Tron, dzięki informacji o współpracy ze światowym gigantem branży technologicznej: Samsungiem. Tron oraz tokeny oparte na jego blockchainie mają zostać zintegrowane z Samsung Blockchain Keystore. Ta informacja wywołała duży entuzjazm i pozwoliła na wzrost ceny TRX o 53 % w październiku oraz jego powrót na dziesiąte miejsce w rankingu kryptowalut pod względem kapitalizacji.

Pozostałe kryptowaluty też widnieją na zielono w dzisiejszym rankingu. Ich wzrosty wahają się od 6 % (Ethereum) do 29 % (Binance Coin).

1 komentarz do “Ranking kryptowalut październik 2019”

  1. A gdzie w tym wszystkim rajd na chińskich projektach (głównie NEO i Ontology)? To dość mocne projekty i można się spodziewać, że będą się systematycznie umacniać.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz