Największa giełda

Ranking kryptowalut marzec 2019

ranking krypto marzec 2019

Ostatnimi czasy widok zieleni w rankingu kryptowalut był zjawiskiem raczej rzadko spotykanym. A tymczasem marzec był drugim z kolei miesiącem, w którym kapitalizacja i cena większości kryptowalut z pierwszej dziesiątki zwiększyła się i to czasem diametralnie.

Ranking kryptowalut marzec 2019

Kapitalizacja kryptowalut ogółem: 143 791 374 276 $

Zmiana w stosunku ubiegłego miesiąca: 10 %

Większość kryptowalut w naszym rankingu zachowała swoje miejsca w porównaniu do ubiegłego miesiąca. Na pierwszej pozycji znajduje się Bitcoin, choć jego wzrosty nie wyróżniają się na tle innych cyfrowych walut. Więcej na temat aktualnej sytuacji BTC możecie posłuchać w najnowszym filmiku Prezesa:

Cena Ethereum oraz XRP zmieniła się bardzo nieznacznie, nie wpływając na pozycję tych kryptowalut w rankingu.

Dużymi wzrostami w zestawieniu pierwszej dziesiątki kryptowalut wyróżniają się dwie pozycje: Cardano (+63 %) oraz Binance Coin (+65 %).

Na szczególne uznanie zasługuje BNB, który w lutowym rankingu był na dziesiątej pozycji, a teraz zajmuje miejsce siódme. Binance Coin jest tokenem rodzimym giełdy Binance i ewenementem wśród innych cyfrowych walut. Wzrosty ceny BNB są wynikiem ciągłego rozwoju giełdy Binance. Obecnie token BNB w szybkim tempie zbliża się do swojego ATH z 12 stycznia 2018 r. wynoszącego 24,91 $.

Do ostatnich wzrostów BNB przyczyniła się nowa formuła sprzedaży tokenów na platformie Binance Launchpad, która w zdecydowany sposób gratyfikuje posiadaczy tokenów Binance Coin.

https://gieldykryptowalut.pl/wiadomosci/ico-na-platformie-binance-launchpad-bedzie-loteria-tylko-dla-posiadaczy-tokenow-bnb/

Dodaj komentarz